Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket ez nem bosszantana, de marhára?

Figyelt kérdés
A barátnőm most ilyen “én időre” elment két barátnőjével wellnessezni. Nem igazán örültem neki, de meg tudott sajnos győzni. Mondtam neki, hogy néhány óránként írjon, küldjön helyzetjelentést. Reggel óta ilyen direkt szexi képeket küld a fürdőruhájában, meg olyanokat írogat, hogy felhevült a teste, meg stb. Lehet neki vicces, de engem csak szőrnyen bosszant, hogy direkt szexizik, és biztos vannak abban a fürdőben más pasik is. Emiatt fel is hívtam, és azt mondta, hogy szerinte megérdemli, hogy szexinek érezze magát, és hogy egyik képre se írtam még annyit sem, hogy csinos vagy jó ez a fürdőruha. És közölte, hogy szerinte kihasználhatnánk ezt az izgi helyzetet, és egymás fantáziáját táplálhatnánk hogyha majd hazaér akkor elmondta miket csinálhatnánk, ami nagyon kórhatáros, de akkor is mérges vagyok hogy ilyenekre gondol fürdőgatyás pasik között. Ti nem lennének ettől tiszta ideg? El sem kellett volna engednem…

2022. szept. 10. 12:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Te bolond,ha csalni akarna nem a te agyadat húzná... Valahol ennek is van szépsége,nekem kicsit olyan nosztalgikus élmény lenne egy ilyen szitu mint amikor még csak 7végente tudtunk találkozni. Ez a műsor nem hinném h a fürdőgatyás srácoknak szól.
2022. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Neked szexizik hogy beinduljon a vadászösztönöd te csóró.. írom nőként!
2022. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam neki, hogy néhány óránként írjon, küldjön helyzetjelentést - nekem ez mondjuk nem férne bele egy kapcsolatba.


Nem a gyereke vagyok, hanem a társa, egyenrangú fél.


Egyébként én is szoktam küldeni a barátomnak ilyen képeket, amiért este alaposan megkapom a magamét ;)

És igen, azért küldöm, hogy incselkedjek vele, és már a folyosóig se jussak el "épségben" :D

Más férfiak pont hidegen hagynak.

2022. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%

Nem olvastam el a válaszokat.

Én az első mondat után kib*sztalak volna.

Mondjuk én világ életemben nem értettem, mi az, hogy egy felnőtt embernek engedélyt kell kérnie egy másik felnőtt embertől. Attól mert párkapcsolatom van, ugyanúgy elmegyek évente 1x a barátnőimmel nyaralni, a 15 éve legjobb férfi barátommal kávézni vagy pl férfi kollégámmal, aki mellékállásban személyi edző, edzeni.

Ezek a dolgok a párkapcsolatom előtt is az életem részei voltak, soha nem vetemednék arra, hogy engedélyt kérek a páromtól bármivel kapcsolatban is. Nyilván megbeszéljük hova megyek, mikor, kivel, napi 1x telefonálunk is, ha valamelyikünk távol van, de az, hogy engedélyt kérjek, vagy hogy 'elengedjenek' valahova, számomra abszurd. Vagyunk mi (én meg a párom), de ettől még nem szüntünk meg önálló embernek létezni. Önálló igényekkel, vágyakkal, gondolatokkal. Számomra a tiszta, őszinte szerelem nem arról szól, hogy kisajátítjuk a másikat, hogy parancsolunk neki.

2022. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!