Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámegy az egész kapcsolatom ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámegy az egész kapcsolatom ?

Figyelt kérdés

Rá fog menni a kapcsolatomra?

Van egy párom Neki van egy Battya kint dolgozunk külföldön már 5 hónapja együtt is élünk, és együtt dolgozunk igazából közös perceink nincsenek együtt,mert a testvére mindig velünk lóg..

Mióta itt dolgozok mindennap kapom a megalazasokat , mindennap van valami beszólás.

Múltkor már sírtam mert vert hánytam a sok portol amit csiszolok. Meg egy nem könnyű munkát csinálok, ez férfi fizikai munka!

Vissza terve sírtam,mert sose volt ilyesmi velem,és a testvére azt mondta a barátomnak nem kell velem foglalkozni, az én lelki vilagommal ne is törődjön.

Múltkor szünetben felhívtam édesanyámat , mert rossz állapotba van, a testvére már mondogatta is,hogy én biztos férfiakkal beszelgetek.

Tegnap kérdezte a nevemet,azt mondja nekem ez a muvesznevem:D

Meg megkértem,hogy segítsen nekem arrébb tenni egy 120 kilós asztalt amin csiszolok mert nem bírom el.. nem is érdekelte!

Pedig én minden nap csinálok neki is reggelit.

Ma nem tudtam sajnos bemenni dolgozni,mert rosszul voltam este!

És amit ma mondott erre: szegyeljem magam, meg szép vagyok, hogy nem mentem be dolgozni!

Már előre felek mi lesz ha haza ér..

És ez miatt én és a barátom között mindennapos a veszekedés!

A testvérének egy jó mondata nincsen hozzam!

Egy idegen - előbb kapok egy kis vizet mint tőle amit nem várok el, csak szarul esik!

Levegőnek néz engem! Csak a rosszat tudja nekem mondani :(

Már úgy vagyok vele, hogy én feladom ezt az egészet !

Mindennap sírok ,és a veszekedések!

Amit meg nem mondtam el. Szombaton mentünk a boltba és néznek mindenhol bár szerintem ez nem igy van max azért mert Magyarul beszélek! Azt mondja nekem azért néznek mert ci…ny lány vagyok és biztos lopok!! Hat 1 nem 2 meg nem :D nem is értem kicsit szarul esett.

Szerintetek mit csináljak ?



#Tönkre tesznek
2022. szept. 13. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod ezt lazán elnézi és nem áll ki melletted, akkor már hallott ügy ez a kapcsolat. Mondjuk téged sem értelek, hogy miért nem állsz ki magadért jobban.
2022. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy ver a párod? és te még gondolkodsz ezen a kapcsolaton? Az mindegy milyen a származásod, ennél sokkal jobbat érdemelsz.

Nem kell elviselned a barátod minden szarságát, a tiszteletlenséget, a megaláztatást és ezt a rossz bánásmódot. Nem értékel sem téged, sem az erőfeszítéseidet.

A munka pedig, a leírtak alapján nem neked való. Ha azt érzed, hogy erődön felül megterhel, ne folytasd.

2022. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Milyen kapcsolatod? Miért nevezed ezt a trágyadombot kapcsolatnak?
2022. szept. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem verni nem ver :) isten ments az már durva lenne lemaradt az ékezet vért hánytam tele van a tudom sok porral meg ahogy csiszolok belemegy a karbon az uvegszalak..
2022. szept. 13. 12:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez életveszélyes! Szerintem hagyd ott azt a munkát. Az egészéged nem játék.
2022. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat, emg egyáltalán ez a helyzet ezer sebből vérzik...


Mi a fenéért vagy együtt olyasvalakivel, aki folyton lenéz, meg megaláz?

Az nem magyarázat, hogy "de hát a testvére...". Egyelőre a pasid is egy önálló emberi lény, tudtommal nincs vezetékekkel összekapcsolva az agya a tesója agyával. Innentől kezdve nem lehet másra fogni azt, ha ő bunkó veled. Tudod, nekem mondhatna akárki akármit, akkor is a barátnőm mellett állnék. Eszembe nem jutna bunkóskodnom vele, miért tenném?

Sőt, ha valaki bántja a barátnőmet, akkor megvédeném. Mert a barátnőm. ha pedig a testvérem egy ekkora gyökér lenne, már rég leépítettem volna.


Hogy a helyedben mit csinálnék?

1. Szakítanék ezzel az idiótával.

2. Otthagynám azt a hitvány munkát.

3. Elköltöznék egy normálisabb helyre.

2022. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátod lenéz, megaláz, nem szeret, nem tisztel, ha előtte döglesz meg akkor segítség helyett még beléd rúg, mert útban vagy. Ha nem így lenne, akkor kiállna melletted és már rég elküldte volna a tesót. Nem elég, hogy nem küldi el, de még egyet is ért vele és adja alá a lovat. Mondd, aranyból van a farka?

Egyébként a helyes döntés annyi, hogy szépen keresel magadnak másik albérletet, akár szobát és otthagyod ezt a kát vadbarmot, szopkodják csak egymást életük végéig amíg te boldogan élsz egyedül vagy később mással.

2022. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :) énis így gondolom, azt hittem velem van a gond és ez a Normális.. vagyis a battyának ez a normális
2022. szept. 13. 13:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De sötét egy brigád 😩
2022. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják az ember nagyon ócska helyzeteket is meg tud szokni, veled is ez történt, megszoktál egy rossz helyzetet, amit nem szabad. Találd ki, hogy milyen sorrendben, de mindent változtass meg, munkát, barátot. Menj el orvoshoz, ha vért köptél. Aztán keres állást, ha tudsz költözz el, akár valami ideiglenes helyre is, amint nem találkozol a barátoddal vegyél új telefonkártyát és ne keresd többet.
2022. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!