Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képbe került egy másik nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képbe került egy másik nő?

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk, mert feljárkáltam másokhoz (ne menjünk most bele, nem csaltam meg soha), de kibékültünk 2 hétre rá és azóta együtt is élünk. Igaz én jobban akartam újrakezdeni, mint ő, de úgy tűnt boldog és minden rendben.

Az utóbbi időkben azonban nagyon furcsa lett, és feltűnt, hogy van egy lány, akivel nagyon sokat beszél. Múltkor beleolvastam a beszélgetésükbe, semmi szexuális téma nem volt köztük, de mégis rengeteget beszélgetnek és többnyire a párom írkál rá. Lecsekkoltam a social médiában is, párom mindent lájkolgat neki, pedig ő utálja az online világot. Szerintetek aggódnom kéne?


2022. szept. 13. 20:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Majd utána legalább szabadon feljárkálgathatsz más pasikhoz 🤣
2022. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem értesz vele egyet, még szabaf akarata van és ha nem bízik benned, akkor ennek itt ennyi.
2022. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

20-as mekkora tróger példa XD XD de nagyon igaz

szintén párhuzam hogy a faképnél hagyott félért sem ott sem itt nem hullajtottunk sok könnyet :D

2022. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!