Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képbe került egy másik nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képbe került egy másik nő?

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk, mert feljárkáltam másokhoz (ne menjünk most bele, nem csaltam meg soha), de kibékültünk 2 hétre rá és azóta együtt is élünk. Igaz én jobban akartam újrakezdeni, mint ő, de úgy tűnt boldog és minden rendben.

Az utóbbi időkben azonban nagyon furcsa lett, és feltűnt, hogy van egy lány, akivel nagyon sokat beszél. Múltkor beleolvastam a beszélgetésükbe, semmi szexuális téma nem volt köztük, de mégis rengeteget beszélgetnek és többnyire a párom írkál rá. Lecsekkoltam a social médiában is, párom mindent lájkolgat neki, pedig ő utálja az online világot. Szerintetek aggódnom kéne?


2022. szept. 13. 20:40
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

De mégis miért ne bízna bennem?

Sosem csaltam meg..

2022. szept. 13. 23:02
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"Szakítottunk, mert feljárkáltam másokhoz."

Gondolom, ő nincs teljesen megbizonyosodva arról, hogy nem csaltad meg, és ez lehetett a szakítás oka.

Vagy nem tudom. Azt írtad, nem akarsz belemenni a részletekbe, viszont pont ez alapján tudnánk eldönteni, hogy van-e okod aggódni.

Ebből a pár infómorzsából azt mondanám, van.

Szakítottatok, 2 hete békültetek ki. Úgy tűnik, nem áll valami stabil lábakon a kapcsolatotok. Simán elcsavarhatják a fejét most, ráadásul a párod keresi az ő társaságát.

De nézzük a jó oldalát! Még nem történt köztük semmi a leírásod alapján. Felismerted a veszélyt azelőtt, hogy bekövetkezne a baj, így van még esélyed rendbe hozni a dolgokat. Persze ehhez az kell, hogy ő is partner legyen ebben.

2022. szept. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

"Párommal szakítottunk, mert feljárkáltam másokhoz"

Ennek itt lett volna vége, úgy ahogy van.

Kislány kit nézel hülyének? És még neked van bármi közöd ő kikkel beszélget?

Ne már... 😅

2022. szept. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez a magabiztosság csapdája számodra.

Fiatalon többen átéltünk már ezt.

Amikor azt hittem, hogy minden alól fel tudom menteni magam, mert kimagyarázom, miközben a másik ragaszkodna hozzám és hinne is nekem, függetlenül attól volt e félrelépés.

Az egészet ott rontottam el, hogy apróságokkal szépen kinyírtam a bizalmat felém.

Egyszerűen csak okoztál te is egy olyan törést a másikban, amit már nem tudsz helyrehozni.

Ezért fordul más felé.

Teljesen mindegy, hogy akarnak e valamit egymástól, ha nem ezen az úton, akkor másképp,de szerintem visszafordíthatatlanul megváltoztak az érzései a párodnak feléd.

Amit érdemes tenni, hogy méltósággal elviseled a helyzetet és a jövőben tanulsz ebből a hibából.

2022. szept. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

De nem értem miért olyan nagy probléma, hogy felmentek valakihez, amikor nem történt abszolút semmi. A barátom megbocsátott én meg végül az összeköltözésbe is belementem a kedvéért, pedig nem akartam.

Ha megbocsátott akkor tiszta lappal indulunk, nem kéne más lányokkal beszélgetnie. Főleg olyan dolgokról, amiket nekem el sem mond, neki meg igen

2022. szept. 14. 10:33
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Neked ebben a történetben meszeltek.
2022. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16-os kifejtenéd, hogy mégis miért? Velem van, engem szeret
2022. szept. 14. 15:04
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

#16 vagyok.


Nyilvánvaló a deszkripció alapján, hogy a szakítás és az odáig vezető okok nagy törést okoztak benne, a bizalma megrengett, mégpedig erőteljesen.


"Igaz én jobban akartam újrakezdeni, mint ő..."


Azt hiszem, ez mindent elárul. Te akartad igazán az újrakezdést, de ő is belement - talán mert nem szereti egyedül érezni magát, talán mert örül a rendszeres szex lehetőségének, ezt nem tudjuk, ehhez mi nem ismerjük őt eléggé.


Biztos lehetsz benne, hogy ez az újrakezdés számára ideiglenes megoldás, úgy van veled, mint sokan egy-egy munkahellyel: elvan veled még egy darabig, de ha adódik jobb lehetőség, dobbant.


Egyértelmű, hogy a másik lánnyal tervez, és a másik részről is van valami érdeklődés. Ha mégsem lenne semmi a dologból, akkor sem lélegezhetsz fel: biztos lehetsz benne, hogy pár hét, hónap, esetleg év múlva lesz valaki, aki betölti az űrt.

2022. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Én továbbra sem értek ezzel egyet, minden nap elmondja, hogy mennyire szeret, nyaralni visz és a jövőről beszél, nem hiszem, hogy akkor nem velem tervez..

2022. szept. 14. 19:47
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Fernando Alonso is naponta nyugtatta széles mosollyal a főnökét, Otmar Szafnauert, hogy nem igazol el, miközben előrehaladott tárgyalásokat folytatott az Aston Martinnal...
2022. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!