Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék segíteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni hogy jobb legyen ? Több mint 1,5 éve együtt vagyok a párommal első párom komoly tervekkel és az akkor szakíts vele kommenteket kérlek mellőzzétek mert nem tudom és nem is szeretném ezt elengedni . De mostanában megromlottak..?

Figyelt kérdés
..köztünk a dolgok . Az első barátom az első komoly kapcsolatom sok mindenben mellettem állt végig kísérte edesanyam betegséget és halálát annak ellenére hogy meg nem volt 18 mindenben segített a temetéskor és az után is támaszt nyújtott meghallgatott és megertett. Ebben az időszakban én nagyon megváltoztam volt hogy megutottem őt sok ideig nem kívántam a szexet ,depressziós voltam . És nekem alapvetően is van egy kis dühkezelési problémám . De imádtam benn azt a higgadtságot és megértést amivel hozzám állt . Hogy mennyire tudott kezelni mert annak ellenére hogy egy szép és okos lánynak tartom magam tudom hogy ritka szar termeszetem van . Olyan volt mintha megtaláltam volna a másik felem. De aztán megváltoztak a dolgok . Ridegseggel és közönnyel all hozzam amikor probalom megbeszélni a dolgokat hallani se akar róla. Dohányozni kezdett a hátam mögött doboz számra issza a hellt pedig előtte mindig figyelt az egészségére . Ha probalom tiltani ezektől a dolgoktól azt mondja korlatozom őt pedig én csak féltem nem akarom végig nézni több rákos ember halálát . Úgy beszel velem mint egy kutyaval ,a szexen is csak túl akar lenni sokszor ha akarja egyáltalán , olyan dolgokat akar rám erőltetni amikről eddig megértette hogy nem akarom . Azt mondja úgy érzi korlatozom ot és hallani se akar róla hogy esetleg nekem is lehet valami problémám. Unja azt ha probalom vele megbeszélni. Kérlek segítsetek hogyan tudnám ezt helyrehozni mert kegyetlenül faj a viselkedése és a hozzáállása a dolgokhoz rengeteget sírok és iszonyú rosszul érzem magam e miatt a régi szebb időkre való emlékezés tartja bennem a lelket . Hiszen nekem csak ő van se anyám se olyan kozelsegű apám akire tudnék támaszkodni

2022. szept. 18. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kapcsolatban te, kérdező, érzelmi síkon egyértelműen gyerekként funkcionálsz, a párodra pedig valószínűleg a pótszülő / gondviselő szerepét osztottad (még egyszer mondom: ÉRZELMILEG), anélkül, hogy őt erről megkérdezted volna, hogy egyáltalán akarja-e. Valószínűleg ezzel lehet tele a hócipője, teljesen érthető módon.
2022. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretik a férfiak, ha futnak utánuk és kapaszkodnak beléjük. Gáz, de valószínűleg annak szeretett, aki az elején voltál. Most, hogy kipipálva a megmentésed és függsz tőle és lábtörlő vagy, már nem érdekes. Egyébként új élményeket kellene szereznetek, valamit, ami túlmegy mindkettőtök komfortzónáján kicsit. Csak hát ha ennyire elzárkózik, nem lesz erre sem nyitott. Abszolút pszichológus kellene mindkettőtöknek. Két sérültből sosem lesz egész sajnos, ez a másik felemes rózsaszín köd után szokott így kiderülni.
2022. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
De én egyszerűen meg akarom menteni ezt az egészet
2022. szept. 18. 19:07
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#13: persze, hogy meg akarod menteni, mivel számodra ez előnyös helyzet: lopod a párod érzelmi energiáját.

Undorító vagy, csak magadra gondolsz.

2022. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De nem szeretnek rossz lenni a számára . Hogyan lehetnek jó számára ?
2022. szept. 18. 19:13
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy.
2022. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk úgy, hogy most szétmentek, te elmész terápiára, és úgy 7 év kemény terápiás munka (= te dolgozol keményen önmagadon a terapeuta vezetésével) után újra találkoztok. Már ha ezek után hajlandó rá, amit erősen kétlek.
2022. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%

Legyél vonzó. Tehát ne kergesd, ne akard feláldozni magad, ne hajtogasd, hogy nélküle a kardodba dőlsz, hanem vonzd őt indirekt. Legyél érdekes, értékes, izgalmas önmagadban, legyen saját pozitív jövőképed. Szóval fektess magadba. Karrier, tanulás, önismeret, egészség, szépség, hobbi, barátok... Ki vagy te? Hogyan lesz tőled jobb a világ és ezért a közös életetek? És legyen egy pici távolság, amit neki kell megtennie feléd, mert az kell a vágyhoz, hogy vágyott legyél :)

HA nyitott lesz rá, akkor természetesen beszélni kell a problémákról, fájdalmakról, közös programokra hívni és persze szexelni nagyokat. De amíg ennyire elzárkózik, az az egyetlen esélyed, hogy nem rátukmálod magad, hanem rendbe szeded, hogy ne csak csupa szenvedést kössön hozzád. Ha nem figyel fel rád, akkor meg legalább rendben leszel és nem úgy lesz vége, hogy összedőlsz bele.

2022. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18 végre egy értékes értelmes válasz ! Koszonom szépen ! Igyekszem így tenni
2022. szept. 18. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!