Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális viselkedés vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális viselkedés vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
Én (N/30) és a párom (F/35) eddig kiegyensúlyozott párkapcsolatban éltünk. Egy ideje el kellett utaznia családi okok miatt és egy ideig még nem tud hazajönni (közben szabit vett ki). Amióta elment, nagyon nehezen válaszol az üzeneteimre (Whatsappon beszélünk), nemcsak fél óráig de sokszor órákig sem válaszol. Ez nagyon rosszul esik, próbáltam vele már sokszor megbeszélni, mindig megígéri, de sosem tartja be. Nem várom el, hogy folyton azonnal válaszoljon, de ez sok. Barátokkal nem szokott menni már egy jó ideje. Nagyon szeretem, de ez már annyira elfajult, hogy mindig csak veszekszünk. Ma pl délután 3-kor írt, hogy nemsoká visszajön és 11 körül írt ismét... Ráadásul terhes is vagyok és féltem a babát a stressztől. Már nem tudom, mit tegyek. Velem van a baj?

2022. szept. 24. 00:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem teljesen érzem jogosnak a felvetésedet, részben értelek, részben meg azt mondom,túlreagálod.

Millió meg egy ügyes-bajos dolog,elintéznivaló akadhat otthon,meg nyilván a szeretteivel akar időt tölteni, ha már egyszer hazament.Nem mindenki él az online világban. Illetve fontosabb dolgokra ott a telefon.Szerintem érdemesebb mondjuk minden este felhívni egymást egy kicsit, mint pötyögni, mert az tartalmasabb, de ti tudjátok. Azt látom, lehetne kompromisszumot kötni, de ahhoz te is kellesz.

2022. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!