Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen "kapcsolatba" gyerekváll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen "kapcsolatba" gyerekvállalásra hogy mer gondolni?

Figyelt kérdés

Ilyeneket mond nekem:


- már gondolkozott h össze pakol ( sőt egyszer már neki kezdett) mert neki olyan mintha csak lakótársak lennénk


- meg h nekem csak anyámék vannak

- meg lesz.rja h lesz e a feleségem ( pedig esküvő párti)

- meg h nekünk nem lesz semmink

( mert mikor mondta h vegyünk házat, én nem mertem belevágni)de azt egyszer nem mondta h ő mit s hogy tenne bele..

- meg nem figyelek rá..

- meg ő udvarolt nekem ( ő mondta h inkább jön mert gondok voltak akkoriban náluk)



Persze mikor erre rákérdeztem azt mondta h szeret és ezért nem lépett még..

35f


2022. szept. 24. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, talán ne a szüleidet helyezd előtérbe, hanem őt.

Szívesen

2022. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat azért nálad is van gond bőven. Egy no nem viccből mondja, hogy nem figyelsz rá. Mondjuk én nem is maradnék olyannal, aki szrik a fejemre…
2022. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azt se értem hogy miért nem veszed el?

Meg mi az hogy nem foglalkozol vele?

Ha nem érdekel akkor minek vagy vele?

Haver tiszta szégyen vagy!

2022. szept. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzi, hogy nincs viszonozva a szerelme, mert nem kapja vissza azt a figyelmet, amit ő ad neked. Valami olyan gesztusokra, tettekre és szavakra vágyik tőled, amit nem akarsz megadni.

Az a te döntésed, hogy szereted-e őt, vagy úgy érzed, hogy ezek túl nagy áldozatok és nem vagytok kompatibilisek, ha nem fogad el nélkülük.

De mindenesetre ebbe tényleg ne vállaljatok gyereket, mert ha te passzivitásba menekülsz a panaszai elől, le fog lépni.

2022. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

"...ha te passzivitásba menekülsz a panaszai elől, le fog lépni."


Áh, ez csak a mindennap itt panaszkodó pasi, aki évek óta nem szexel a párjával nehogy teherbe essen. A csaj meg ebbe betegszik bele, mármint hogy így nem lesz gyereke.

Mind a ketten pszichológusra szorulnak. Egymást "mérgezik" évek óta.

A kérdező az anyjáék nélkül nem tud élni, igaza van a párjának. Gyereket, házasságot nem akar csak ezt nem mondja a nő szemébe, mert ha lelépne a nő, neki esélye sem lenne egy másik párkapcsolatra. Minden nap itt szidja a barátnőjét, de nem változtatnak semmin.


Itt vannak az eddigi kérdései (5. válasz), tele van napi szinten panasszal, de mindig a nő a hibás, ő nem:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

2022. szept. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem dobod ki, hanem inkább hazudozol meg hitegeted, addig ezen fog rugózni, hogy csinálj neki gyereket, mert kifut az időből. Utána majd azt hallgathatod, hogy miattad nem lett gyereke. Abban biztos vagyok, hogy ti 60 évesen is együtt lesztek. Mondjuk ezzel az erővel akár el is vehetnéd. De inkább nem, mert akkor ő győz meg neki lett igaza, azt meg nem élnéd túl.
2022. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!