Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pároddal maradnál, ha kiderülne, nem lehet gyereketek?

Figyelt kérdés
Ha igen, ez miben más attól, mint hogy valaki lemond róla azért, mert a párja nem szeretne ?
2022. szept. 24. 08:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
a gyerek sarkalatos kérdés és vkinek ez a jövő. Szóval szakitanek ha én akarnék
2022. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Leven mar van gyerekem es nem akarok tobbet
2022. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%

Kifejezetten őrülnék neki. Mondjuk nem is akarok így könnyű.


Akinél addig tart a nagy szerelem, hogy ha saját nem lehet, akkor szakítás. Azt nem nézem sokba.

Úgy konkrétan semmit nem ér a szememben.

2022. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Azonnal szakítanék.
2022. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

Összetett kérdés. Spontán nem lehetne, vagy sehogy? Ha csak spontán nem lehetne, lombikoznék. Neki abban annyi szerepe van, hogy bele élvezzen egy pohárba. Ha erre nem képes, akkor elhagynám. Ugye, most azt feltételezzük, hogy nekem lehet, tehát én vállalok egy csomó kellemetlenséget, amit mással nem kéne, neki meg ennyi is megterhelő. Azért hagynám el, mert ezek szerint ő NEM AKAR gyereket.

Másik lehetőség, hogy lombikkal se lehet, csak donor spermával. Ez esetben valószínűleg ő hagyna el engem, mert én szeretném így, de sok férfinak ez nem fér bele. Elfogadnám, de nem maradnánk együtt, mert nem mondanék le a gyerekről.

Harmadik lehetőség, hogy csak egymással nem lehet valami összeférhetetlenség miatt. Itt hasonló, mint az előző. Nekem fontosabb lenne, hogy vele neveljem, de megérteném, ha ő inkább vállalna mással sajátot.

Ha nem akar, az kb.mindenben más. Ott nem kérdés, hogy elhagynám, vagy inkább össze se jönnénk.

2022. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

Az 5-tel értek egyet. Nem ismétlem el, gyakorlatilag, ugyanez a véleményem.

Ha nem lehet, az azonos azzal, hogy nem akar, amennyiben a nő termékeny.

Ha én se lennék termékeny, lehet elgondolkoznék azon, hogy elengedem a kérdést. Valahogy az örökbefogadás távol áll tőlem, de, ha nem lehetne saját, lehet teljesen másképp gondolnám és egyértelmű lenne, hogy örökbefogadok. Vagy, ha a páromnak lehet, akkor esetleg keresünk olyan módot, amivel legalább egyikünk genetikai szülő.

Mindenesetre én egyértelműen szeretnék és mostanra annyi opció van, hogy, amennyiben nem lehet, úgy valamelyik fél valójában nem is akar annyira. Kivéve talán az ötös által említett összeférhetetlenséget. Ezesetben is külön utakon kéne járnunk, mert mindenkit megillet a lehetőség, hogy genetikailag saját utódot hozzon össze. Ez a véleményem.

2022. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Imádnám, nem kéne többet fogamzásgátlót szednem. A gyerekvállalás a legrosszabb rémálmom, mi úgy jöttünk össze, hogy egyikünk sem akart és a mai napig nem akarunk.

Ha viszont minden vágyam az anyaság lenne, abban az esetben az 5össel értek egyet.

2022. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Úgy értettem a kérdést, hogy valmelyikotok terméketlen, tehát nem arról van szó, hogy nem akar, csak egymással egyszerűen nem jön össze.

Én emiatt biztosan nem hagynám el a páromat, nekem fontosabb ő, mint hogy gyermekem legyen.

De ezt persze mindenki egyénileg maga dönti el.

2022. szept. 24. 10:31
 9/24 anonim ***** válasza:
17%

"Én emiatt biztosan nem hagynám el a páromat, nekem fontosabb ő, mint hogy gyermekem legyen."

Ez akkor nem azt jelenti, hogy nem akar? Elvégre most soroltunk fel egy csomó lehetőséget, hogy hogyan lehet, főleg, ha én, mint nő termékeny vagyok. Vagyis, ha így nem akar, akkor nem akar. Ennyi.

2022. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
mivel én amúgy se szeretnék gyereket, így nálam ez csak hatalmas pozitívum :)
2022. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!