Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pároddal maradnál, ha kiderülne, nem lehet gyereketek?

Figyelt kérdés
Ha igen, ez miben más attól, mint hogy valaki lemond róla azért, mert a párja nem szeretne ?
2022. szept. 24. 08:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se lehet. Mármint az orvosok kb 10%ot jósoltak nekem.


En szeretnék gyereket, ha máshogy nem örökbefogadassal, viszont a barátom nem, és ő kifejezetten őrült neki, amíg én bogtem majdnem 1 napot miatta, ő hiába próbált megnyugtatni tudtam hogy valamilyen szinten örül neki.


Mar elég régóta együtt vagyunk, együtt is élünk, de nem tudom még mi lesz a jövőnk így

2022. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem igen, de nehéz kérdés. Én nagyon akartam gyereket (azért a múlt idő, mert már terhes vagyok).

Ahhoz nem ragaszkodtam volna, hogy vérszerinti legyen, az örökbefogadásnak is alaposan utána néztem már mielőtt próbálkozni kezdtünk. De a férjem pl azt mondta, hogy az neki nem lenne opció, akkor inkább nem kellene gyerek ha nem ő nemzi.

Ha tényleg 100% terméketlen lett volna, és továbbra is elzárkózott volna az öf. elől, akkor is vele maradtam volna szerintem. De lehet, hogy arra ráment volna a kapcsolat. Ha nem most, akkor 10-20 év múlva. Szerintem ha valaki akar gyereket, akkor nem éri meg lemondania róla, mert meg fogja bánni hogy kihagyta, és abba úgyis belerokkan a kapcsolat. De nyilván ha ott egy minden másban tökéletes társ, akkor ez egy nagyon nehéz döntés.

2022. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem terméketlen vagyok, hanem egyéb beteg. Lehetne gyerekem, de nem lesz (mert nincs kedvem terhesség után 10 éven belül meghalni), és elfogadta.


Azt nem tudom, elfogadná-e az abortuszt, mert erről épp nem beszéltünk - márpedig nekem nem lenne más opció (ha már elkötni nem kötnek a hülye jogszabályok miatt)

2022. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
26%

Helyzetfüggő. 38 voltam amikor a jelenlegi férjemmel megismerkedtem, hatéves volt a kisfiam. Vele ugyanúgy vele maradtam volna ha nem lehetett volna gyerekünk. Nekem már volt, ha nem akarunk vagy nem lehet közös, nem számít, együtt akarunk lenni. De végül lesz, három hónap múlva születik.

Viszont az első férjemmel - akitől az első gyerekem van - vele biztos hogy nem maradtam volna huszonéves koromban ha nem akar gyereket vagy nem lehet neki és elzárkózik a donortól vagy az örökbefogadástól. Akkor nem vesztegettem volna el az időt. 38 évesen, meglévő gyerekkel nem volt már feltétel hogy lesz-e még egy vagy sem, de a fiatalságom nem adtam volna oda egy sehova se kifutó kapcsolatnak.

2022. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!