Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi miért nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért nem hajlandó megváltozni törekvőbb, ambíciózusabb lenni a párja kedvéért?

Figyelt kérdés
Hiába kértem, érveltem, maradt amilyen volt, hiába mondtam akkor nincs jövője a kapcsolatunknak annyit mondott rá akkor keressek mást.
2022. szept. 24. 17:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Vót má

Itt is ugyanaz a válasz, mint ott.

👇

"Meg nem is elvárható, hogy teljesen átalakuljon valaki csak, hogy másnak megfeleljen. Olyat kell keresni, aki hasonló, nem a másikat megpróbálni átnevelni. Az ellentétek nem vonzzák egymást, legalábbis hosszútávon olyannal jössz ki, akinek hasonló az értékrendje a tieddel. Sokan pazarolják az éveket erre, hogy na majd én megváltoztatom a másikat.... Felesleges."

2022. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A párkeresés alapvetően NEM arról szól, hogy keresünk valakit aki valamennyire jó lesz, és addig cseszegetjük még vért izzadva meg nem változik olyanra amilyenre mi akarjuk.

Szerinted miért olyan nehéz megfelelő párt találni?

Ez nem úgy megy, hogy mindenki megváltoztatja a másikat. Meg lehet próbálni, ami ideig-óráig szokott is működni, de az esetek többségében (előbb vagy utóbb) szakítás/válás lesz a vége.

Az alapszemélyiségét senkinek nem lehet megváltoztatni. A párkapcsolatban elfogadás kellene hogy legyen. Ha meg számodra nem elfogadható a másik fél, akkor nem érdemes együtt maradni.

2022. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

11-es!


már egyszer leírtam a hatos válaszomban, hogy nem én tettem fel azt a kérdést. én is olvastam, de nem én irtam ki

2022. szept. 24. 19:10
 14/20 anonim ***** válasza:
63%
Mert megteheti. Hagyod neki. Ugyanis egy ilyen kijelentés után még mindig vele vagy. Ennyit érsz.
2022. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Tudom, olvastam, hogy nem te tetted ki. Nem is állítottam sehol, hogy te tetted ki. Csak azt, hogy volt már. Attól függetlenül, hogy ki tette ki, ugyanaz a válaszom.

Illetve még valamit hozzá fűznék:


"Egy férfi miért nem hajlandó megváltozni törekvőbb, ambíciózusabb lenni a párja kedvéért?"

Miért, ha tőled olyat kérne, amit te nem akarsz, te megváltoznál? Nem tudsz más lenni, mint, aki vagy. Valami vagy jön zsigerből, vagy nem. Az ember akkor tud változni, ha ő maga akarja, önmagában más kedvéért nem.

2022. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő ilyen típus. Vagy depressziós, vagy lusta, vagy egy laza mázlista életművész... nem minden férfi elhivatott. Meg olyan is van, aki hullámokban lelkesedik. Vagy olyan a munkája, hogy szezonális vagy valami alkotás, amihez ihlet kell.
2022. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Te miért nem vagy hajlandó lejjebb adni a kedvéért?

Amúgy meg azért, mert nem hülye. Egy kapcsolatban nem jó ha a felek meg akarják változtatni a másik személyiségét. Olyat kéne keresni, akivel összeilletek. Most gyakorlatilag segget csináltál a szádból, mert ő nem engedett a gyerekes zsarolásodnak, aztán mégis vele vagy. Elég hiteltelen. Nincs büszkeséged?

2022. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%

Vannak halogató, lusta, jóvanazúgy típusú emberek. Ezek az emberek többnyire muszájból végeznek valami munkát, hogy a napi megélhetésüket fedezzék, de nem viszik ennél többre, és ennyivel elégedettek is.


Viszont vannak szemlélődő típusú emberek is. A mai világban sok nő szemében az első típusba tartoznak, pedig nem. Alkotó, vagy értelmiségi emberek javarészt, akik nem törtetnek, nem a pénzt hajszolják, mert nem elégíti ki őket a pénz. Az alkotásban, tanításban, gazdálkodásban, ápolásban teljesedik ki a személyiségük. Ezt vállalják, még ha nem kecsegtet igazi karrierrel is a pályájuk.


A lusta embert meg lehet változtatni, ha más nem, az élettől kapott néhány pofon elindíthatja a változás útján. A másik típust nem érdemes megváltoztatni, mert nem fog menni.

2022. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Te csak azért akarod hogy több pénzt hozzon haza te haszonleső vagy nem barátnő!
2022. szept. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenkinek ambiciozusnak lennie .. gondok is lennenek ha igy mukodne..
2022. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!