Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet számítani egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet számítani egy ilyen férfire ha ezen a téren hamar felagyja?

Figyelt kérdés

párom férfi én nő vagyok, mindketten elmúltunk 30. jó a párkapcsolatunk igazából őneki van lakása, kocsija és az abból a pénzből lett neki amit akkor tett félre mikor még a szüleivel élt. ő szakmunkás végzettségű alkalmazott, én egyéni vállalkozó kozmetikus vagyok.

a baj az, hogy semmi karrierje nincs. mindig könnyen felagyja, most már oda jutott hogy heteket dolgozik egy-egy helyen majd kitalálja hogy sz*r a hely, vagy a főnökök vagy a kollegák vagy a fizetés vagy ez így mind együtt és otthadja és már sportot űz az állás váltogatásból. és mikor ezt szóvá teszem az a válasz értsem meg ilyen sz*r meg olyan sz*r ez a Magyarország pár éve még sokkal jobbak voltak a munkahelyek, de már elviselhetetlen mindenhol és nekem könnyű mert se főnököm se kollegáim.


a kérdés igazából, hogy mostanában mondogatja, hogy legyen esküvő meg gyereket is akar. én is mindkettőt, de nem tudom merjek-e ilyen emberrel akinek ennyire nincs kitartása és mindent felad hamar


2022. szept. 24. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Én is így valigatok a melóknál. Ameddig lehet addig miért gáz az ha jobbat akar az ember?
2022. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%

addig örülj míg a munkahelyeket váltogatja és nem a szeretőit melletted.


"nem tudom merjek-e ilyen emberrel akinek ennyire2


anyagiak megvannak már a gyerekhez meg az esküvőhöz. Ha nincs, akkor nem is tudom mit akartok..

2022. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen 50-50-es helyzet, mindkettőtöknek igaza van valamilyen szinten. Családhoz stabilitás is kell, nem csak pénz, ezt nem lehet szőnyeg alá söpörni. Bármikor történhet szr helyzet és nem talál melót hónapokig, főleg olyan eseményekkel, mint amiket manapság élünk (háború, brutális infláció, Magyarország jövőkép nélküli léte, stb.).


Viszont abban meg neki van igaza, hogyha szrnak érez egy helyet, akkor menni kell és ehhez joga van. Csak így családot értelmetlen vállalni és ha állandóan ilyen volt az élete, akkor változás sem lesz, csak még rosszabb.

2022. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
feladja, nem "felagyja" jézusom...
2022. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a munkáját hamar feladja, nem jelenti, hogy a kapcsolatotokban ne lehetne kitartó, inkább itt az az aggasztó, hogy nincs stabil keresete és ha nem tetszik az aktuális munkája, simán otthagyja, aztán vagy lesz más vagy nem. Anyagi stabilitás nélkül pedig nem a legjobb ötlet a gyerekvállalás.
2022. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem írtad, milyen szakmunkás, de tök mindegy, az összeset lasszóval kell fogni. Miért nem maszekol? Nincs se idegesítő főnök, se utálatos kollégák és halálra keresik magukat. Persze, ha rossz, akkor nem tartana sokáig a karriere, de akkor az a legkisebb baj, hogy váltogatja a munkahelyeket.
2022. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

FELADJA

hogy lehetsz ennyire primitív, hogy nem tudod helyesen leírni??!!

2022. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
aranyom, a pasid meg mondhatná, hogy veled minek folytassa, mikor alapszavakat sem tudsz jól leírni!
2022. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Huh evvel általánosba tollbamondásból buktál volna.
2022. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak a "felagyja", hanem az "otthadja" is.

FELADJA, OTTHAGYJA.


De a kérdésre válaszolva: az ilyen embernek soha semmi nem lesz megfelelő. Nem is a kitartáson van a hangsúly, hanem azon, hogy minden szar, és mindig mindenről más tehet. A főnökök, a kollégák, az ország, bárki, csak ő nem. Teljesen mindegy, hogy hol dolgozik, mindenben fog hibát találni. Mert az könnyebb, mint felelősséget vállalni a saját életéért. Én biztosan nem akarnám állandóan azt hallgatni, hogy mi milyen szar.

2022. szept. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!