Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon sokat vitázunk,

Tegnap este ugye nagyon vártam az estét mivel általában csak akkor vagyunk kettesben mert úgy alap nem annyira szól hozzám hanem inkább családjával beszél én persze ott vagyok vele akkor is



Eljött az este és kishuga aki amúgy nagyon féltékeny és mindig beszólogat úgymond mint egy 30 éves nő, velünk aludt el és mondtam vigye át és nem vitte hanem inkább hagyta hogy velünk aludjon ami nem 1x alkalom hanem már többször volt ilyen

Össze vesztünk és nagyon csúnyán beszéltünk egymással és úgy is keltünk hogy rosszban vagyunk és szó nélkül váltunk el azóta nem is beszélünk.


Velem van a baj vagy vele hogy velem nem foglalkozik annyit mint amennyit kéne?

Nem úgy viselkedik velem mint egy normál pár

Nem fogja kezem

Nem puszil meg nem ölel ha nem erek hozzá o egyáltalán meg se érint

Azt mondja gyerekes vagyok de én nem így gondolom .

Már nagyon sokszor atbeszeltuk pár napig tartsa magát utána ugyanolyan amilyen volt

Rengeteget veszekszünk mindennap kb


Mi lehet a baj ?



2022. szept. 27. 16:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt más a helyzet, mert kicsi. Másrészt ha nekem egy taknyos így szólna... Nincs neki anyja, vagy mi? Bujkálni kell egy gyerek elől? Nevetséges.

Az én gyerekeim kisebbek, de el se tudom képzelni, hogy így bánjanak bárkivel, ez nonszensz. Lesülne a képemről a bőr.

Szóval bár más a helyzet, továbbra is vagy szakítanék, vagy a büdös életben nem mennék oda többet.

2022. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%
Ez ilyen esti dakota családi mese? Vagy életképek a kolompár család mindennapjaiból?
2022. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

+ bevallotta hogy "szerelmes"

Saját bátyjába és családja csak nevet ezen és örülnek hogy milyen "aranyos"

Igazából a szüleivel is ugy beszél mint egy utolsó ronggyal csak mosolyognak hogy milyen "okos"

2022. szept. 27. 17:13
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Használjátok a szobakulcsot. Kár, hogy nem tanultak meg kopogni. A párod meg miért húzódik el tőled, ha bejönnek?
2022. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kapcsolatban nem a húga a legnagyobb probléma, hanem minden más amit leírtál. Komolyan ilyen alja embert akarsz magad mellé?
2022. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Nincs kulcs, tényleg hirtelen jönnek ránk mindig szólás nélkül ránk jönnek és ha pl nézzük tv-t parom combja rajtam van , le veszi gyorsan arrébb megy középre hívja kishugat mert ugye mi nem lehetünk egymás mellett , még nem is setalhatunk együtt ha o nem közepén jön stb

És az anyja valamelyik nap ránk jött úgy hogy én megpusziltam öt és mondta párom hogy vessek magamra hogy ezt meglatta meg hogy gáz nagyon

2022. szept. 27. 17:31
 17/26 A kérdező kommentje:
20as éveinkben vagyunk,nem vagyunk kamaszok
2022. szept. 27. 17:41
 18/26 A kérdező kommentje:
Együtt élünk évek óta, csak most tört ki nálam ez az egész
2022. szept. 27. 17:41
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz. Hosszútávon tűrhetetlen (mondjuk röviden is), és nem is egészséges. Mit csinálnának, ha összeköltöznétek, gyereketek lenne? Ilyen pasival ezeket nem lehet vállalni.
2022. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
89%

Én a helyedben minden teketória nélkül szakítanék!


Nem, ne ringasd magad abba az álomba, hogy majd megváltoztatod vagy a párodat, vagy a családjából bárkit... MENEKÜLJ ÉS VISSZA SE NÉZZ!!!


Nincs neked önbecsülésed egy csepp sem. Komolyan így akarsz élni életed végéig? Ez színtiszta érzelmi zsarolás! Ha ez kell neked...

2022. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!