Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon sokat vitázunk,

Tegnap este ugye nagyon vártam az estét mivel általában csak akkor vagyunk kettesben mert úgy alap nem annyira szól hozzám hanem inkább családjával beszél én persze ott vagyok vele akkor is



Eljött az este és kishuga aki amúgy nagyon féltékeny és mindig beszólogat úgymond mint egy 30 éves nő, velünk aludt el és mondtam vigye át és nem vitte hanem inkább hagyta hogy velünk aludjon ami nem 1x alkalom hanem már többször volt ilyen

Össze vesztünk és nagyon csúnyán beszéltünk egymással és úgy is keltünk hogy rosszban vagyunk és szó nélkül váltunk el azóta nem is beszélünk.


Velem van a baj vagy vele hogy velem nem foglalkozik annyit mint amennyit kéne?

Nem úgy viselkedik velem mint egy normál pár

Nem fogja kezem

Nem puszil meg nem ölel ha nem erek hozzá o egyáltalán meg se érint

Azt mondja gyerekes vagyok de én nem így gondolom .

Már nagyon sokszor atbeszeltuk pár napig tartsa magát utána ugyanolyan amilyen volt

Rengeteget veszekszünk mindennap kb


Mi lehet a baj ?



2022. szept. 27. 16:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy még együtt is éltek, most olvasom. Hát úgy még gázabb. Évek óta nem tudatosult bennük, mivel jár egy kapcsolat? Jó nagy kár volt odamenned lakni, de gyanítom, ezek után se jössz el.
2022. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Értékelem tanácsodat előtte megbeszélem vele egészet és megprobalok békében válni. Csak nehéz.
2022. szept. 27. 17:49
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt az egész család beteg és te is, ha meg nem dobtad a pasit. Amúgy neked nincs családod, barátaid, bárki, aki szólt volna, hogy egy nem normális "kapcsolatban" élsz? Vagy egy lakatlan szigeten vagytok?
2022. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Barátaim nincsenek,nem szóltam senkinek semmit erről soha egyedül a páromnak.
2022. szept. 27. 19:53
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egy elb@szott családba kerültél? Menekülj!!
2022. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A családjánál éltek együtt? A srác szobájában? Elég beteg, amit leírsz, de az se normális, hogy te meg egy 9évesre vagy féltékeny.
2022. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!