Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Szünet mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Szünet mit jelenthet egy párkapcsolatban? Story röviden lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Röviden szeretnem elmesélni a történetünket. 2 éve és 2 hónapja vagyunk együtt párommal. Nagyon sok szép közös élményünk volt, szinte elválaszthatatlanok voltunk. Sajnos sokat veszekedtunk, de hamar kibekultunk (apróságokon).

Viszont ezuttal más történt. Elmondása szerint csalódott bennem, mindig a saját igazam van, elnyomva érzi magát, elvileg bantottam sokat, nem foglalkoztam vele annyit amennyit kellett volna stb..

Na most en ezzel nem teljesen értek egyet, viszont en nem is sejtettem, hogy idáig fajul majd ez a dolog, tényleg elválaszthatatlanok voltunk es mindent megbeszeltunk.

Éreztem, hogy probléma van, nagynehezen kiderült hogy ő elfáradt. Eközben kialakult nála egy pánikbetegség is. Én hercegnőkent kezeltem, sose bantottam, kedveskedtem, kerültem a konfliktust. Mégis leültünk beszélni, majd szünetet kert, két nap után en beállítottam egy csokor virággal, úgy nézett ki, hogy tudjuk folytatni szépen lassan, en felertem, kapartam de 1 hét után rájött hogy nem képes a sérelmeit elengedni, engem okol a betegség kialakulása miatt, holott en egy apró töredéke vagyok csak ennek. Nem néz ki jól a dolog es sokkban vagyok. Ismét szünetet beszéltünk meg, nulla konkatktal, majd keres. Én megkértem hogy gondoljon at mindent ami eddig velünk történt, ne csak az elmúlt időszakot. Én képes lennék ezek után is folytatni es változni, ő viszont semmire sem tud válaszolni. Fél elengedni, de nagyon feldúlt es feszült most nem tudja mit akar, de picit szakítás felé megy, amit en nem tudok magunkról elképzelni. Mit gondoltok, szünet hova vezethet? Jó ötlet, tanács ?



2022. szept. 28. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Kuka. Lépj tovább.
2022. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is pánikbeteg vagyok.

Viszont ez a kapcsolat nem működőképes. Valószínűleg többször lesz rohamod most, a szakítás után, de akkor meg többször lenne, ha úgy maradnal benne egy ilyen “kapcsolatban”, hogy nem kapsz érzelmi stabilitást.

A szünet sosem vezet jóra, a kapcsolat lezárása előtti csend.

2022. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
A szünet sajnos az az állapot amíg nem merik kimondani a szakítást. Amolyan felkészülés rá. Szomorú dolog.
2022. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szünet = nem szeret, szakítani akar de nem mer.
2022. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!