Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok elég jó neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kekszakall kérdése:

Nem vagyok elég jó neki, mégis másfél éve tart a szexkapcsolatunk? ui. : egzisztenciával rendelkező, ápolt és vonzó emberek vagyunk.

Figyelt kérdés

Cikiz a méretem miatt(apró összezörrenéseink alkalmával), holott rendszeresen szexelünk.

Teljesen átlag méretem van ( 16-17 cm).. úgy látszik ez mégis kicsi..

Sokszor próbáltam otthagyni, de állandóan zaklat, írogat.

Mit csináljak vele?

F27



2022. szept. 30. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
És akkor miért nem tudod ott hagyni ha zaklat és írogat?? Mit csinálj? Hagyd ott. Le lehet tiltani mindenhonnan és feljelenteni ha zaklat. Ne játszd már a mártírt, te is tudsz tenni ellene!
2022. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedről is süt hogy a méret dolgon leginkább te rugózol és ezért tud cseszegetni vele!
2022. szept. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Vagy 20 profilt cserélt facen, ugyanannyit instán, vagy 4 teloszáma volt eddig.

Letiltom és jön az új profil, új erotikus szövegekkel stb.

Ráadásul nehéz ellenállni egy nőnek, aki könyörög, hogy feküdjünk le. Talán teherbe akarja magát ejtetni? Külföldi állampolgár.

2022. szept. 30. 23:39
 4/14 A kérdező kommentje:

#Anonim 1

Feljelentés jó ötlet.

Megtettem egyszer. Behívták és mutatta a zsaruknak, hogy bizony küldtem neki olyan üzeneteket, amelyben szerelmet és hosszútávú kapcsolatot ígértem neki.

A feljelentést visszavontam, majd megfenyegetett ezután, hogy ha megegyszer ilyet teszek szexuális erőszakkal fog bevádolni (persze a másfél év alatt sohasem történt ilyesmi és nem is fog).

2022. szept. 30. 23:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

16-17cm-el nagy farkad van! Gratulálok, gondolom vágysz a dícséretre...

Nyilván szórakozik, mert tudja hogy ez a gyenge pontod.

Mit csinálj? Mondj nemet, ha zaklat jelentsd fel. Ha eléggé zavarna simán a gatyádban tartanád a farkad.

2022. szept. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#anonim 5

Velem van a probléma, tudom. Nem vagyok elég erős.

DE gondolj bele: egy lánynak - aki a normális közegből való, úgy mint én - udvarolni kell, stb. hogy olyan dolog megtörténjen. Elfoglalt emberek vagyunk mindnyájan, rohanó világ.

Ki tudna ellenállni ennek a jól szituált nimfománnak,aki tálcán kínálja magát plusz még teljesen ingyen is van?

Ez egy probléma. Az időben bízom! Lekop rólam valahogy!

2022. okt. 1. 00:16
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk csajozz be normálisan, az ki fogja készíteni. Viszont a leendő csajt tájékoztasd, hogy van egy kattant liba, aki rád van állva és nem akarsz tőle semmit. Te pedig köss csomót a farkadra, ha megkeres.
2022. okt. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Tehát, ha jól értem, azt mondod, "zaklat" egy nő, akire TE azt mondod, hogy jár a nyakadra, te ezt nem akarod, de ha odamegy, akkor azért megb*szod, de ezért a nő a hibas????????



Egy történet:

Ne menjetek a tesco háta mögötti parkoló eldugott részébe.

Ugyanks, van ott két lány, egy fehér furfonnal! Tegnap berántott az egyik az autóba, és kielégít orálisan, a másik lány, pedig eközben elvette a tárcámat! Ez tegnap történt! De megtörtént hétfőn is, és a múlt héten kétszer! Ne menjetek arra!

2022. okt. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Napi kamu
2022. okt. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kamu
2022. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!