Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene ilyen esetbe költöznöm?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben, volt pár rosszullétem, ami után általában vagy pánikroham, vagy erős remegés, már-már pánikroham kezdete volt. Természetesen, nem direkt csinálom, ezt a párom nem mindig érti meg, van, hogy mérgesen, idegesen rámszól, hogy jólvan hagyjam már abba. Nekem ez ilyenkor még rosszabb, hisz nem direkt csinálom. Néha erre még a családja is rátesz, mindent elmond nekik, így tudnak minden ilyen rosszullétemről. Sejtem, hogy a rosszulléteknek mi lehet az oka, de elmondani már nem akarom és nem is merem nekik elmondani, leginkább lelki okai vannak. Nem érzem itt jól magam, ahol élünk jelenleg, meg sok egyéb más is.

Mit tegyek? Itt hagyjam a páromat és költözzek el? Beszéljek vele, hogy költözzünk el együtt? Nem tudok másra se gondolni egész nap, csak arra, hogy minnél előbb elmehessek innen. 😞



2022. okt. 2. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
inzulin-rezisztenciánál is tünet a remegés. nem ez a bajod?
2022. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
kezdésnek inkább dokihoz kéne fordulni.
2022. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szívem! A párod egy tapló állat, akinek támogatnia kellene, elcipelni valami szakemberhez, ehelyett a meg nem értés két lábon járó élő példája. Van-e más is amiben ennyire"támogató"? Cica, ha vannak kételyek, akkor talán új gazdi felé kellene kacsingatni. A pánikroham egy erős, ám annál alábecsült alantas betegség, aminek a leküzdéséhez fontos többek között a támogató közeg.

Ha ez ebből a fasziból hiányzik... ááá kár is szót pazarolni rá!

2022. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban beszélj egy pszichológussal, mert ez a helyzet egyre jobban elnyel téged, sűrűsödni fognak a pánikrohamok, onnan egyenes út a depresszióba.
2022. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne sejtegess, hanem vizsgáltasd ki magad.
2022. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarnál egy ekkora suttyóval együtt költözni?
2022. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, orvoson én is gondolkoztam, de idő és pénz hiányába nehéz.


Az IR lehet ugyanis endometriózisom volt, és sokaknál ilyenkor IR is kialakul.


Nem volt ő mindig ilyen, legalábbis amikor megismertem akkor nem.

2022. okt. 2. 23:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy milyen volt? Rosszul bánik veled. Mindig ez érdekeljen; HOGY BÁNNAK VELED MOST. Keresd a saját boldogságod, ezért csak te felelsz! Ő nem figyel rád, nem a javadat akarja, vagy legalábbis nem tesz érte az biztos. És miért azt kérdezed, hogy vele költözz -e el? Hát őt nem érdekli a problémád, csak "fejezd be"... gondolkozz már.
2022. okt. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívem, a kezdeti szakaszban, amikor még nem ismerjük egymást, mindenki igyekszik a legjobb oldalát mutatni a másik felé, és csak később derül ki a természetes viselkedés teljes valójában. De most nem az a lényeg, hanem hogy keress orvosi segítséget, mert enélkül a dolgok kicsúszhatnak a kezed közül. Bocs a bizalmaskodó megszólításért, de olyan kis naiv, ölelgetni való csajnak hatsz, akinek most szüksége lenne a támogatásra. Gyógyulást Neked!
2022. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! És azt is, hogy mindenki normálisan válaszolt! 😊
2022. okt. 3. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!