Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene ilyen esetbe költöznöm?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben, volt pár rosszullétem, ami után általában vagy pánikroham, vagy erős remegés, már-már pánikroham kezdete volt. Természetesen, nem direkt csinálom, ezt a párom nem mindig érti meg, van, hogy mérgesen, idegesen rámszól, hogy jólvan hagyjam már abba. Nekem ez ilyenkor még rosszabb, hisz nem direkt csinálom. Néha erre még a családja is rátesz, mindent elmond nekik, így tudnak minden ilyen rosszullétemről. Sejtem, hogy a rosszulléteknek mi lehet az oka, de elmondani már nem akarom és nem is merem nekik elmondani, leginkább lelki okai vannak. Nem érzem itt jól magam, ahol élünk jelenleg, meg sok egyéb más is.

Mit tegyek? Itt hagyjam a páromat és költözzek el? Beszéljek vele, hogy költözzünk el együtt? Nem tudok másra se gondolni egész nap, csak arra, hogy minnél előbb elmehessek innen. 😞



2022. okt. 2. 22:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt hagyjam a páromat és költözzek el?

Igen, attól rögtön jobban leszel.

2022. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!