Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem miért nem jut normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem jut normális srác? És miért vagyok ilyen szerencsétlen? Gáz vagyok?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok.

És nekem eddig csak gázos barátaim voltak:S

Eddig 3sráccal jártam, de az első nagyon papucs volt, megszólalni sem mert sehol, a 2.megcsalt, a 3.meg 20évesen még mindig az érettségit akarta megszerezni mert kb 2xbukott és így sem volt életcélja, és még munkája sem.


Annyira el vagyok keseredve, oké hogy előttem az élet, de nekem sosem lehet normális barátom?:(

Aki menő és olyan igazán pasis, akinek van életcélja és tudja mit szeretne.

Nem pedig egy lúzer.


Nem hiszem hogy gáz lennék. A stílusomat tekintve sportosan vagyok nőies. De amikor kell tudok alkalomhoz illően öltözni, sminkelni.

Suliba nomrálisan öltözöm, világos vagy épp sötétebb farmer, tornacsuka, mesefigurás polo, agy pulcsi, kapucnis pulcsik, kendők stb.

A hajam sötétbarna, enyhén göndör, váll alá érő.

Kb 168magas vagyok és kb. 55kg.

Igényesnek tartom magam, és megtehetném hogy sznob módon öltözködjek, de nem az én stílusom. Nem vagyunk gazdagok, de azért énis rázhatnám a rongyot mint sok más divat p*csa.

Butának sem tartom magam, az átlagom 4,2.


2010. szept. 26. 20:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem is válaszolsz nekünk?
2010. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Utolsó,mi válaszolunk a kérdésre.A kérdező írhat kommentet,de nem kötelező.Nem csevegés:)
2010. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Simone88 válasza:

Bocsi, hogy ezt mondom, de nem kéne rinyálnod!

Nekem a következő típusú palijaim voltak:

1. Én tartottam el és kiderült, hogy a nőjét pénzelte az én fizumból.

2. 4 hónapig Cicusnak hívott. Végül kiderült, hogy azért, mert elfelejtette a nevem és félt újra megkérdezni.

3. Az összeköltözés után egy héttel rajta kaptam. Egy fiúval.

4. Jelenleg is börtönben ül, mert kirabolt egy ékszerüzletet.

5. Strici volt.

Na melyikünk a szerencsétlenebb???

2010. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
17:17es bocsi, de ezeken jót nevettem:D
2010. szept. 28. 17:34
 25/26 anonim ***** válasza:

"4 hónapig Cicusnak hívott. Végül kiderült, hogy azért, mert elfelejtette a nevem és félt újra megkérdezni."

Hát ez baromi jó:D

De kedves Simone,senki nem kényszerít arra,hogy lotyóként keresd a kenyered.Gondolkodj el rajta,hogy miért vagy ennyire értéktelen a férfiak,és a saját szemedben.Aztán pallérozd a nem létező elméd,hátha kivételesen ki tudsz fogni egy normális hajléktalant,akiről csak egy hónap múlva derül ki hogy az,mert a mindig nála lévő zacskóról azt hiszed,hogy a neked vett ajándék lapul benne.

2010. szept. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Bárkit választhatsz, de hogy tőle boldogabb leszel e arra nincs garancia hosszútávon. Jó, hogy tudatos vagy milyenre vágysz. A többi szerencse dolga.
2020. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!