Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért maradhat ki az intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradhat ki az intim kapcsolat 2 felnőtt életéből?

Figyelt kérdés
39 éves nő vagyok, állítólag jóval fiatalabbnak tűnő külsővel. A párom 32 éves. Szeretjük egymást, viszonylag friss kapcsolat, 1 éves múlt. Barátkozásból fejlődött kapcsolattá, az első hónapokban csodálatos szexuális élettel. Aztán ez elmaradt, de úgy 3-4 hónap után. Sok minden történt az életünkben, de a kapcsolatomra nem hagytam, hogy a dolgok nagy ráhatással legyenek, mégis hiába próbálkoztam, elutasításba ütköztem. Elsőnek azt mondta, hogy nem érdemel meg engem, ezért nem működik. Akkoriban én tartottam el, de csak kb. 2-3 hónapig, talált munkát és nincs szüksége a pénzemre. Azután jött, hogy a munka miatt fáradt. A szexuális együttléteink lecsökkentek havi 1-re,és néha úgy éreztem az is az unszolásomra inkább. Megismerkedésünk óta híztam 3-4 kg-t, a külsőmben ennyi a változás. Belsőleg, lelkileg nem tudom. Én a kommunikációban hiszek, őt alig lehet szóra bírni. Felvetettem, hogy éljünk nyított kapcsolatban, szükségleteim vannak, de teljesen elzárkozott. Most ott tartunk, hogy szakítunk. Megmondtam, még nem akarja elfogadni, úgy viselkedik, mint aki nem hallotta, de nem próbál tenni semmit az ügyünk érdekében. Nem tudom, mit rontottam el, szeretem és becsülöm, ezeket tudja, mert kimutatom, viszont nem áll szándékomban leélni az életemet egy fiatal, egészséges férfi mellett, aki nem akar engem. Szörnyen megalázva érzem magam, hogy nőként ennyit próbálkozom, hónapok óta hiába kérem, hogy mondja, min változtassak, kommunikáljon velem, nem hajlandó, illetve jön a kifogásokkal, hogy fáradt ( szabadság alatt is, gyerekünk sincs) vagy fáj ez-az. És ez még a kapcsolat eleje, ha úgy vesszük. Ti mit gondoltok?
2022. okt. 4. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%

Talált egy korban hozzá illő nőt.

Az ilyen történetek vége mindig az

2022. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűen megunt. Ennyi. Lépj ki ebből a dologból mert semmi értelme. Keress olyat aki letépi rólad a bugyit.
2022. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ferfikent ugy gondolom, hogy te megtetted a toled telhetot. Bar engem a nyitott kapcsolat gondolata kialasztott volna.


Ettol fuggetlenul ha nem kepes / hajlando a kommunikaciora, akkor nagyon nincs mirol beszelni.


Elkepzelheto amugy, hogy teli van frusztracioval, amiatt is, hogy egy ideig te tartottad el, meg ki tudja, hogy korabbrol meg mit szedett ossze / tartott magaban.


Mi volt mas az elejen? Azon kivul, hogy mindkettotoknek meg uj volt ez a helyzet.

2022. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sosem hittem az ilyen, "barátból szerető" kapcsolatokban.

A pasid meg "kasztrálódott", mert eltartásodra szorult.


Új pasi kell. Neki meg új nő.

2022. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A barátból szerető dolgot azt hiszem félreértelmezhetően írtam le. Interneten ismerkedünk meg, nem kapcsolat céljából, szimpatikusak voltunk, barátkoztunk, de ott volt a vonzalom, ami ki is teljesedett jó pár hónapra rá. Bennem nincsenek szexuálisan gátlások, szeretek szeretkezni minőségien, vagy a rövid szex is benne van a pakliban. Nem voltak különösebb vágyaink, egyszerűen jó volt nagyon az elején, nálam annyiban különbözött az előző kapcsolataimtól, hogy képes voltam egy perc alatt az orgazmusra, akár. Ez azelőtt gyakran hiányzott, vele nagyon működhetett a kémia, mert mindenhol napi több alkalommal is egymásnak estünk.

Az, hogy eltartottam, nagyon csúnya kifejezés. Költözés előtt álltam, igenis kellett a segítsége, dolgozott itthon, rengeteget, merthogy közben össze is költöztünk. Törékeny nő vagyok, nem domináns, nem érzem úgy, hogy abban a pár hónapban "kasztráltam".

Az pedig, hogy új nője lenne, olyan furcsa, hiszen nem telik el 30 perc, hogy melóból ne írna, ne küldene képet, viccet ( amúgy nagyon jó a kapcsolatunk, emberként, és elejétől ilyen volt, szeretett bevenni a napjába, akkor is, ha dolgozott, ez pedig nem változott) és munkaidő után rögtön hazajön... és ezután jönnek a gondok, mert kaja, zuhany, kutyasétáltatás után ő alszik is, mert vagy fáradt vagy fáj valamije...

2022. okt. 4. 14:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit melózik?
2022. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Érdekes
2022. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Elkényelmesedett. A kezdeti lángolás alábbhagyott nála. Most nyugdíjas módon él melletted, mert ez így nagyon kényelmes neki. Én nem maradnék mellette, és ehhez nem kell a beleegyezése sem, főleg, hogy nem is akar tenni azért, hogy nekem is jó legyen. Elég, ha neki jó.
2022. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdezted neki mi a jó a kapcsolatotokban?
2022. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szereti a "nagyi" főztjét.
2022. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!