Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mikor a párommal együtt vagyok akkor általában jól érzem magam vele,de mikor egyedül vagyok nem hiányzik,és nem nagyon vágyom rá?

Figyelt kérdés
Mással is volt már ilyen?

2022. okt. 5. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt csak picit másképp. Nàlam a se vele- se nélküle esete àllt fent.
2022. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy szükséged van bizonyos mennyiségű énidőre és mással is ezt éreznéd...? Vagy egy idő múlva (a rózsaszín köd után) éreznéd így.
2022. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2022. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fontos az énidő számodra, ennyi. Jól megvagy, mikor magadban vagy, viszont a párod pedig pont az az ember, akinek a társaságában szintén fek tudsz töltődni. A kettő nem zárja mi egymást, pont inkább, hogy szerencsés véletlen!
2022. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nálam ez általában szexig tart.


Szóval előtte 1-2 órát együtt töltünk majd szex és igazából ennyi nekem elég is.

2022. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hú, ez a legjobb opció. Volt egy ilyen szeretőm még fiatal koromban. Később jöttem rá, hogy ez mennyire ritka és mekkora mázli. Gondolkodj már! Az jó érzés, hogy majd' megpusztulsz, úgy hiányzik és nincs ott? És az, ha ott van, és halálra idegesít? Bár ne lenne! Na, ezeket mind megspórolod. Örülj neki, lehet, hogy többet nem lesz ekkora szerencséd, nekem azóta is csak a másik 2 verzió volt.
2022. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán mert nálad jól működik az, ami annak idején a gyerekeknél nem. Elengedni a másikat úgy, hogy tudom, visszajön majd a másik valamikor, addig is lekötöm magamat.
2022. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, nőként voltam ilyen helyzetbe.. hát meg is csaltam :/
2022. okt. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!