Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most megharagudott rám, azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megharagudott rám, azért nem ír rám délután óta? Megbántottam szerintetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék veled tisztázni pár dolgot.Nekem fontos vagy, én megértelek. Sok dolgon mentünk keresztül. Több, mint 6 éve ismerjük egymást.Tudom voltak dolgaim, van amikor tudok idegesítő lenni, de fontos vagy nekem . Lehet kicsit elhidegültél tőlem, amiket néha írok, de hidd el , egyszerűen nem tudok rád nem gondolni. Egész eddígi életemben soha nem volt dolgom, aki komolyan vett volna rajtad kívűl. Legtöbb csak dugni akart volna, volt aki csak rám írt profil alapján, hogy be jövök...az ilyet tiltom. Ezekre nincs szükségem. Én nekem fonosak az érzelmek, tudom furcsa nő vagyok.Mindíg is ilyen voltam. Te voltál az életemben az első olyan férfi, akinél éreztem, hogy tényleg nem csak a külső miatt tetszem, és csak pár dugási alkalom, ha nincs más, hanem romantika és törődés napi szinten, ezt igénylem. Ezekre szükségem van.. Ezt írtam neki délután 1 órakor, erre rögtön jött is a válasza. passzív vagyok. Hát az is leszek. Ennyit felelt azokra, amiket írtam. Azóta megnézte este 8 órakor amit írtam még napközben, de egész azóta semmit nem írt. Még a jó éjszakát üzenetemre sem.
2022. okt. 8. 23:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 40 év körüli felnőtek vagyunk.
2022. okt. 8. 23:21
 2/9 A kérdező kommentje:

Közben meg napközben össze veszett a bátyjával. Én kérdeztem, hogy miket mondott, mi a baj? Erre felete, hogy

-Passzív vagyok.

Hát az is leszek. Most hogy ez nekem szólt vagy a bátyjának, azt nem tudom, de ezt még délután 1 órakor írta nekem, azóta semmit nem írt, csak megnézte amiket írtam, de semmit nem válaszolt.

2022. okt. 8. 23:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hagyd egy picit, lehet, h feszült. várd meg míg ő jelentkezik
2022. okt. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Lehet passzív, mint homoszexuális.
2022. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
biszexuális
2022. okt. 8. 23:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Te voltál az életemben az első olyan férfi, ... egyszerűen nem tudok rád nem gondolni, ..."

Ki ő, egy szent? Miért dícséred ennyire szembe, és miért függsz tőle ennyire? (Persze az előzményeket nem tudhatom, és hogy miért is kellett írnod neki.)

2022. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Jobb is hogy dob téged undorító hogy itt beszéld ki a háta mögött.
2022. okt. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, ezeket azért írtad neki, mert alapból nem oké valami kettőtök kapcsolatában.Lehet,hogy túlságosan ragaszkodsz valamihez, ami nem működik.
2022. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pánikolsz és tapadsz. Az egy dolog, hogy nincs önbecsülésed, tartásod, így mint ember sokat veszítesz az értékedből, de ez ugyanakkor taszító is. Már régen offoltalak volna a csávó helyében. Hagyj időt neki, talán meggondolja magát és visszamegy. A zaklatással nem segíted az ügyedet, ne foglalkozz vele, amíg nem jelentkezik.
2022. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!