Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve együtt vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve együtt vagyunk, mégsem akar találkozni a szüleimmel? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2022. okt. 11. 20:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Én 23, ő 26.

Igazàból azt teljesen megértem, hogy ő még nem akar bemutatni otthon, (messzebb laknak és nincs túl jó viszonya a szüleivel) nekem csak az furcsa, hogy az én szüleimet sem akarja látni, pedig 2 utcányira laknak tőle, és már annyiszor előfordult, hogy szívesen látták volna csak sétánkból hazafele egy kávéra, de még azt is felhozták, hogyha van kedve eljöhetne velünk wakeboardozni. Vagy máskor felszabadult egy koncertjegy (ráadásul szereti is az előadót) és a szüleim felajánlották, hogy eljöhetne ő (tesóim is pàrjaikkal jöttek) de azt is elutasította. Szóval tényleg nagyon lazák és fiatalosak a szüleim, semmi erőltetett, állandóan érezteten a párommal, hogy a szüleimtől nem kell tartani mert nem azok a fajták, akik “jól megnézik ki van az egyszem lányukkal” hanem csak szeretnének jóban lenni vele és tök jó fiatalos programokat csinálnak ahova mi is simán mehetnénk egyszer-egyszer.

2022. okt. 11. 23:45
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

#10 maradjunk annyiban, hogy o dugott meg téged, amilyen könnyű ribi vagy.

Ő nő, bárhol talál dugható farkat, te lettél kihasználva

2022. okt. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

12


Ez jo poen volt :D. Egy ronda dagadt no ugyan nem valogat. Ez se valogathatott, de te majd ezt is jobban fogod tudni :D. Takaritott fozott en meg cserebe csak alaztam es meg elveztem is ;).

2022. okt. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%

#13 a te esetedben legalább igazságos volt a sors, a ronda belsőd mellé ronda külsőt kaptál😀Meg is érdemled, hogy ne legyen jobb nőd.


Kérdező, nekem biztosan rosszul esne, ha nem jönne sehova a szüleimmel fél év után. Mit mond rá indokként?

2022. okt. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%

Az én exem is ilyen volt. 1 évig jártunk, egyszer nem jött fel hozzánk bemutatkozni a szüleimnek. Pedig a családom nagyon rendes. Ők is mindent megtettek, szintén hívták színházba, mindenhova. Volt amikor megígérte, hogy jön, de az utolsó pillanatban mindig "közbejött" valami. Pedig engem bemutatott a szüleinek, gyakran találkoztam is velük.

Anyámék már a végén berágtak rá, hogy ez már azért illetlenség, hogy a lányuk udvarlója nem hajlandó bemutatkozni.

Így utólag visszagondolva egy gyáva nyúlnak gondolom az ilyet, és ha ennyit nem hajlandó megtenni nekem, akkor nincs jövője a kapcsolatunknak. Ha tervez velem valamit, akkor ez így nem működik, hiszen a családhoz tartozna a jövőben. Valószínű nem is akart hosszabb kapcsolatot velem, ez neki így nagyon kényelmes volt.

A mostani barátom 1 hónap után feljött hozzánk, szépen bemutatkozott. De ő a csillagokat is lehozza nekem az égből. Bármit megtesz nekem. Volt velünk nyaralni is, én is gyakran megyek velük. Szóval a családomhoz akar tartozni. És nekem a tettek számítanak. Nem a szavak és az ígéretek.

2022. okt. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

14


"a ronda belsőd mellé ronda külsőt"


A (nem letező) logikád alapján ez azt jelenti, hogy ronda nőket a belső tulajdonságok nem érdeklik, mert több ronda nőm is lehetett vona már ilyen "ronda belsővel". Nem is gondoltam ilyen felszínesek ezek a rondák... Vagy minden nő csak külső alapján válogat... de valamelyik mindenképp :D.

2022. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#13 kiscsillag, ezek meg sem történtek
2022. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!