Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a barátnőm problémája?

Figyelt kérdés
Nyáron váltottam munkahelyet, az újat nagyon is szeretem, és sok is a munka. Ezért van hogy napi 12-14 órát dolgozom, de cserébe nagyon jó a fizetésem. Viszont eddig kicsit a saját életemet elhanyagoltam. Mostában eljárok a bátyámmal küzdősportolni, járok edzeni (ennek azért bőven látszik a fizikai vonzata is😉), az új kollégákkal, régi barátokkal is újra találkozom, ami szuper dolog. Emiatt a sok dolog miatt van hogy reggel korán elmegyek és csak este 10-11-re érek haza. Ha éppen úgy alakul, akkor szexelünk, de a barátnőm nem igazán mond semmit, hogy mit szeretne, csendes lett úgy általánosságban is. Szex közben sokszor becsukja a szemét aztán pedig gyorsan elalszik. Ha kérdezem mit gondol a testemről mindig azt mondja, hogy “ nekem már régen is tetszettél”. Ő is dolgozik, de nem igazán tudom, hogy mit csinál nap közben. Jár jógázni, meg takarít, főz is, de van hogy látom hogy csak magának főzött. Bár ritkán tudunk együtt enni, de azért én vinnék kaját magammal. Látom, hogy a számlákat a közös pénzből fizeti, de semmi mással nem lépi át a költése a saját fizuját. Sokszor mire hazaérek ő már alszik, de az ágy közepén, mert befordult oda, mivel látszik, hogy nem oda feküdt le eredetileg. Szerintetek mit csináljak? Mi lehet a baja? Teljesen nem önmaga…27F

2022. okt. 15. 08:54
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
100%

Valszeg zavarja, h egy percet nem töltesz vele. De persze ez csak egy tipp.


Mikor voltatok utóljàra közös programon?

2022. okt. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát szeptemberben voltunk együtt esküvőn, most ez jut eszembe.
2022. okt. 15. 09:00
 3/21 anonim ***** válasza:
99%

"nem igazán tudom, hogy mit csinál nap közben."


Ha van egy kis esze, akkor szerintem keresi azt a férfit, akinek nem abból áll egy párkapcsolat, amit te most itt leírtál.

2022. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Én azt látom hogy te önmagadba vagy szerelmes. Csak magadról ömlengesz, hogy te aztán milyen szuper parti vagy, tele vagy pénzzel, a tested már-már adoniszi, te aztán egy komplett gerillatábort felszámolnál, akkora küzdősportos vagy. A tükör kér elnézést mert nem tudja megfelelően visszaadni a szépséged.


Én ezt már most a bemutatkozó soraidból levettem, bőven megértem a barátnődet. Neked alkalmi kapcsolat kellene, sőt igen gyakori partner cserékkel, hogy azok a nők is el legyenek ragadtatva tőled!

2022. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Saját tapasztalatból azt mondanám, hogy "az a baja", hogy most van abban a szakaszban, hogy az eszével már belátta, hogy ez lelkileg nem párkapcsolat, csak lakótársi viszony extrákkal, de még kell neki némi idő, amíg az érzései is lekövetik az agyát, ami szükséges ahhoz, hogy kimondja a szakítást.
2022. okt. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Remelem elhagy
2022. okt. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
Aztán vigyázz hogy nehogy jöjjön egy srác aki csak 50kg-mal tud fekvenyomni, inkább elszalad ha megtámadják, csak 8 órát dolgozik egy nap, nem executive front end senior full stack apámfsza 3 millió/hó fizetéssel, aztán ő figyelmes, kedves, törődő, vele lehet tervezni stb. :D
2022. okt. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
99%
Ez nem párkapcsolat, leginkább az a baja, csak néha kufirc van, meg egy helyen laktok.
2022. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Már nagyon szeretne végre a szeretőjével összeköltözni, de hiányzik még egy kevés a kaucióhoz, hogy albérletet tudjanak kivenni. Most arra spórol.
2022. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Miért gondolja mindenki, hogy mást keres?
2022. okt. 15. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!