Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám azt elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám azt elérni, hogy elhagyja miattam a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, csak az a baj, hogy van banője. Ráadásul egy gyönyörű szőke bombázó...:(

De szerintem egyáltalán nem illenek egymáshoz, ezért jobb lenne, ha elhagyná a lányt, mondjuk értem. Most lehet, hogy elhodrdtok majd mindennek, de bizony ez így van. És szerintem én is bejövök a srácnak, mert minden nap néz engem a buszon meg ilyenek.

Segítsetek pls.!!


2010. szept. 27. 17:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan! Néz a buszon és? Honnan tudod, hogy mit gondol? Lehet azt mondja magában, hogy ez a h*lye p*csa mindig engem bámul.
2010. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
A jobbat nem a külsőre értettem, mert én amelett a lány mellett labdába sem rúghatok klsőleg. Én a belsőre értettem, hogy jobb vagyok. Láttam már élőben a lányt meg vele volt egy másik idióta szőke valaki, nahát amit azok leműveltek, hallod...pff.
2010. szept. 27. 17:56
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szereted, nem is ismered. Ha valaki kapcsoaltban van és megnéz mást (férfi nőt, nő férfit), ez teljesen természetes. Mindenki magában rendezi le, esetleg megbeszéli a párjával, hogy ez az Y milyen csinos, helyes stb. De nem hagyják ott emiatt a párjukat (ha meg igen, ott más gond van).
2010. szept. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Elég felületes vagy. Az a baj, hogy a szemedtől (és az előítéletektől) nem látsz rendesen.
2010. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Az írásodból lejön, hogy falusi vagy..

De nem ez a lényeg. Mért a külső alapján ítéled meg? Ha a srácnak nem lenne elég jó nem lenne vele együtt. Kopj le a srácról.

Egyébként az előbb még azt írtad, hogy tetszik most már meg szereted is. A kettő nagyon nem egyezik.

2010. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, én is... Miket művelek a csajokkal a suliba...? És hogy öltözök..? :D Úristen.. Nem is gondolok bele... Mégis amikor a barátom karjaiba bújok, teljesen más leszek, ő is, mintha csak egymásnak nyílnánk meg. Csodálatos vele minden. Tudod, ezt hívják magánéletnek. Amibe te nem kavarhatsz bele..

Nőjj már fel...

2010. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy én segítséget kértem, nem pedig kioktatást...na mindegy.
2010. szept. 27. 18:16
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Néha a kioktatás egyenlő a segítséggel. Amúgy meg normális dolgokban illik segíteni..

Ez most olyan, mintha megkérnél egy tisztességes embert, hogy raboljon veled bankot.

2010. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem illenek össze, úgysem kell mások segítsége, hogy erre rájöjjön.
2010. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
75%
Akkor a segítség: lődd fejbe magad.
2010. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!