Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem jelent túl sok jót, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem jelent túl sok jót, ugye?

Figyelt kérdés
Egy éve tart a kapcsolatunk. Most úgy néz ki hogy azon a településen kapok munkát, ahol ő lakik. És nem azt mondta, hogy költözzünk össze, hanem azt, hogy keresünk albérletet nekem. Még csak meg sem említette, hogy ez is opció lehetne.
2022. okt. 20. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki nem opció. Legalább tudod, és elgondolkozhatsz erről-arról.
2022. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most is azt mondja, hogy velem képzeli el élete hátralevő részét, meg nagyon szeret. És hogy előbb utóbb össze fogunk költözni.
2022. okt. 20. 16:13
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Mert még nem áll készen erre, ha készen fog mondani fogja hogy váfjatok bele, szerintem ebben semmi rossz nincsen.
2022. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Te miért nem kérdeztél rá? Egyáltalán hány évesek vagytok, mert nem mindegy, hogy a 20-as éveitek elején vagytok, vagy 5-10 évvel később.

Eleve, ha 1 év alatt nem merült fel az összeköltözés lehetősége, akkor ebből még sok következtetést nem lehet levonni, lehet, hogy még nincs itt az ideje, azért mert ott dolgozol majd még nem kell törvényszerűnek lenni.

Nagyon fontos a kommunikáció, főleg, hogy terveztek egymással, akkor ilyenekről kellene tudni beszélgetni! Lehet azért nem mondja, mert nincs lehetősége költözni, eszébe sem jutott, azt hiszi te nem akarod, pénzt gyűjt stb. nem kellene találgatni, kérdezd meg.

2022. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

És te megemlítetted neki?

Nem.

Tudod, a száddal ám kommunikálni is lehet!

Te ahelyett, hogy rákérdeztél volna, inkább kombinálsz, szakítani akarsz, meg ide jössz panaszkodni.

Az azért ugye megvan, hogy a nők kb. 80%-a egy év járás után pont azon akadna ki, ha az összeköltözés szóba kerülne?

2022. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
36%

Kövezzetek meg, de attól, hogy egy éve kapcsolatban vagytok, az még egyáltalán nem sok idő. Én a páromat két év és két hónapja ismerem, tavaly nyáron mondtuk ki, hogy onnantól kezdve egy pár vagyunk. Még csak pedzegetem, de nagyjából most kezd kialakulni bennem, hogy össze kéne a közeljövőben bútorozni. Van egy ismerősöm, ő és a párja nyolc éve vannak együtt, de még nem költöztek egy fedél alá. Szóval szerintem kár lenne elhamarkodottan dönteni, sokan nem is döntenek hirtelen felindulásból.

Persze, tudom, ez téged bántóan érintett, hogy nem ajánlkozott fel, de gyanítom, te már egyből beraknád a kis segged a házába/lakásába, amit én például tolakodónak vennék tőled, és most ne sértődj meg emiatt.

Az albérletbe költözésednek meg amúgy is pozitív hozadéka lehet: mindkettőtök számára nyilvánvaló lesz, hogy hogyan bírsz el egy full komplett háztartással, amibe esetleg ő is be tudna segíteni.

2022. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Mióta vagytok kapcsolatban? Egyébként van szó arról, hogy összeköltöznétek?

2022. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, amúgy mennyire érzed stabilnak a kapcsolatotokat, mennyire érzed, hogy szeret téged...
2022. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez valòban nem jelent tùl sok jòt. Nekem nagyon rosszul esne. Nem tudom milyen viszonyban vagytok, de 1 év után, ha még nem jött fel az összeköltözés akkor egy ilyen helyzetnél azonnal mondanám, hogy akkor költözz hozzám. Persze azt nem írod, ő kivel és milyen körülmények között él, mert ez is sokat számít.
2022. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem, mint a macskat...
2022. okt. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!