Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt kezelni? A páromnak van egy gyereke, és van hogy előttem hívja a volt felesége a páromat, és ki volt hangosítva a volt feleség és olyan rossz érzés volt hogy mondta a gyerek hogy anya, meg apa,

Figyelt kérdés
rosszul lettem étkezés közben és eljöttem sírni, gyorsan sminkeltem és vettem be nyugtatót, szerintem egy pici pánik rohamom lett,hányingerem volt rendesen,ez eddig sosem fordult elő és megijedtem, ők még mindig egy család, anya apa gyerek, én meg idegen, nem miattam váltak,évek óta nincsenek együtt, de nem akarok több rosszul létet, miért reagáltam így? Nagyon fáj hogy ők egy család és ilyenkor én csendben ülök amíg beszélgetnek, nevetgélnek együtt,miért fáj? Rossz ember vagyok? Menjek pszichologushoz?

2022. okt. 27. 18:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Komolyan nem értem ezt a "gyerekes pasis nyígást".

Amikor megismerted, akkor is tudtad hogy van kölykei, meg van exanyuci. És neked így is jó volt.

Ez volt a legjobb az összes közül. Most mit sírsz? Mi ez a hiszti!?

Ha nem tetszik akkor nem kell összejönni olyan pasival akinek gyereke meg exfelesége van. Ennyi.

Nem a nyugtatót kell kapkodni baszod. Gondolkodni kell.

2022. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azért csinálod, mert féltékeny vagy a gyerekre, azt akarod, apuci rád figyeljen. Valószínűleg a kapcsolatotokban gyerek sorban vagy egy idősebb férfi mellett. Lehet eleve apakomplexus miatt választottad, mert mondjuk hiányzott apukád az életedből? De szégyelled az érzéseid elmondani, mert a felnőtt éned csak tudja, hogy irreálisak a vádjaid, ezért inkább rosszul akarsz lenni, hogy rád figyeljen. Tipikusan, mint egy nagytestvér, akinek ha nem hallatják meg a mondandóját, mert hisztinek van minősítve, akkor belebetegszik vagy bezárkózik a szobájába és várja, hogy utána jöjjenek. Lehet, volt a családodban valaki, aki így szerzett figyelmet, mint most te, akár mert tényleg beteg volt és irigykedtél rá is, akár mert drámázott, mártírkodott?

Az az ellenszere ennek, ha rájössz, hogy miért is vagy ezzel az emberrel. Akár azért, mert nem akarsz felnőni, megijeszt az önállóság? Valaki kinyalta otthon a fenekedet, de nem bízott benned és ezért egy másik kalitkát választottál? Anyagilag mennyire vagy független? Ha kirakna "a gyerek miatt, mert őt jobban szereti", mi történne? Fogalmazd meg a félelmeid, nézz szembe velük, mondd ki őket hangosan. Társnak meg olyat érdemes választani, akinek még az ilyen hülyeségeket is el tudja mondani az ember.

2022. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon jól keresek, és bőven eltudom tartani magam, mindent magamnak fizetek, itt a rosszul lét szerintem abból jött, hogy ők anya apa és gyerek, egy család, és mindig azok maradnak, én meg egy idegen, van egy családja aminek én nem vagyok része, egy nő aki adott neki egy gyereket, és akik mindig itt lesznek, és nem vagyok féltékeny a gyerekre mert ő egy gyerek, és sajnos már egy traumán túl van ami a válás, nem gondoltam hogy így fogok reagálni a dolgokra, vagy tud segíteni a pszichológus vagy elengedem a kapcsolatot.
2022. okt. 28. 02:11
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem full jogosak az érzéseid. Egy hullámban tudatosult ott abban a pillanatban, hogy mit jelent az, hogy a párodnak már volt egy családja.

Akármennyire sulykolja a világ, hogy jaj csak el kell fogadni, ez nem csak ezen múlik, az érzéseidet nem fogod tudni elnyomni, és ezért nem vagy kőszívű, vagy gonosz, csak álltattad magad.

Teljesen jogos igény, hogy te egy kizárólagos szerelmi kapcsolatot szeretnél a szerelmeddel de ez a férfi nem független, ezt nem várhatod tőle.

2022. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben örülnék hogy a párod ilyen nyíltan kezeli a dolgot hogy kihangositja előtted a volt feleséget. Ez azt jelenti hogy semmi titkolnivaloja nincs. Ha sunyiba üzenetet irkalna, dugdosna a telefont, nem tudnád mikor beszélnek mikor nyilvanvalo hogy szoktak akkor lenne okod aggódni. Egyébként pszichologus es beszélj a párodal ha valami zavar, hatha tud segiteni.
2022. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez a fogadd el, hogy Ők egy család, nettó hülyeség! Ők csak VOLTAK egy család. Közös a gyerek, ennyi, semmi több. Az, hogy kihangosítva beszél a volt feleséggel valóban pozitívum, hiszen nem titkolózik. Viszont nyugodtan meg lehet Vele beszélni, hogy Neked fáj ez a túl szoros kapcsolat, ráadásul a gyereknek sem jó, hiszen nem tudja helyén kezelni a dolgokat... Tudatosítani kell Benne is, hogy külön vannak a szülei, apának van új párja, de kettőjükre mindig számíthat, de CSAK külön-külön....
2022. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!