Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés - haladjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés - haladjunk lassan, de mennyire lassan?

Figyelt kérdés

1 éves kapcsolat, én (N) 30-hoz közel, a barátom pedig 30+. Mindketten dolgozunk, albérletben élünk egyedül és 1 éve járunk.

Mivel heti 5-6 alkalmat egymásnál alszunk, ezért felvetettem az összeköltözés gondolatát, de ő szeretne lassan haladni. Nagyon lassan, az én fogalmaim szerint. Nem szeretnék még 1+ évet várni arra, hogy kiderüljön összeköltözésnél, hogy valami nem passzol, addig meg kb időt pocsékolni. Tömegközlekedéssel kb fél órára élünk egymástól.

Alapból érzékeny téma, mert az exemmel 4 év volt, mire sikerült az összeköltözést keresztül vinni és nem sült el túl jól.

Szóval: ti mit gondoltok, mennyi a reális idő a párkapcsolatban, hogy a férfi is úgy gondolja, hogy talán összeköltözhetnénk?



2022. okt. 27. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
A legjobb az volna, ha sehogy nem történne meg, de láthatóan erőlteted. Nem lesz jó vége! Sosincs.
2022. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Mond meg, hogy nincs időd várni, gondolja végig, hogy mit akar, mert már a jatszadozáshoz nincs kedved.
2022. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1 év és még külön laktok, úgy, hogy heti 5-6 alkalommal egymásnál alszotok???? Én ezt nem értem. Ennek mi értelme így??
2022. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
Pont, hogy így van értelme. Nem mennek egymás agyára 0-24, minden nap.
2022. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, mi mit gondolunk. Én 4 év után költöztem össze a most már férjemmel, mindketten 29 évesek voltunk. De mivel akkor már 10+ éve barátok voltunk, tudtuk, hogy az összeköltözés nem okoz nagy meglepetést, mert nagyon sok szituációban láttuk már addigra egymást.


Ülj le vele komolyan, beszéljetek erről és próbáljatok konszenzusra jutni. Hozd fel az érveid, amit itt is leírtál (előző csalódás, számodra túl lassú a tempó,stb.).

Én mindenképp együtt megbeszélve kitűznék egy dátumot, talán az Téged is megnyugtatna és őt is felkészítené a közös életre. De ha csak hitegetne, nem történne semmi a dátumot követően, akkor számodra is világosság válhat, hogy nem tervez komolyan/pazarolja az időd.

2022. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem biztos, hogy az ultimátum lenne a legjobb megoldás, én legalábbis úgy érezném, hogy kikényszerítettem valamit, amit ő nem szeretne. Ha ennyi időt tölt együtt veled, akkor valószínűleg szeret, és szeret is veled lenni, szóval én megpróbálnám megtudni, hogy mégis miért vannak kétségei, megpróbálnám leküzdeni ezt vele. Ha nem megy, csak aztán adnék ultimátumot.
2022. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem az összeköltözéssel nem akar sietni, hanem az azt követő eljegyzéssel és gyerekvállalással. Ezekről beszélgettetek már? Lehet, hogy kibújna a szög a zsákból.

Várni nem várnék tovább 30 éves nőként.

2022. okt. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!