Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgattam a lánnyal, mielőtt összejöttünk dobott. Megindolkolta (részlet lenn) Visszahódíthatom? Van esély? Nagyon tetszik.

Figyelt kérdés

Vettem a bátorságot, látásból ismertem, írtam neki. Nem sok barátnőm volt eddig, 29 vagyok, ő 27. Msnezgettünk, beszélgettünk, aztán találkoztunk. A második randin virágot is kapott, fizettem a jegyét a moziban meg a pattogatott kukoricát és nagyon tetszik, szép és intelligens, ilyen nőre vágytam minndig. Sokat találkoztunk, erre tegnap azt mondta fejezzük be, ennek semmi értelme, két hónap után. Megkérdeztem miért, ezek voltak a válaszai, próbálom összeszedni:

-élőben nem mondok neki kedveset, szépet, neki az levélben, msnen nem elég

-szereti érezni, hogy szeretik. Ő dicsért néha, én soha őt élőben

- azt mondja neki is idő kell egy kapcsolathoz, de annyira várt már egy ölelésre legalább, ha nem is csókra, de 2 hónap után ez kevés

- ő vonzódik hozzám és nem képes ezekre a baráti beszélgetésekre, hogy egy érintés se történik.

Ennyi. Este írtam neki, azt mondta, hogy minden vágya az volt, hogy megcsókolom és nem engedem elmenni, amikor "kitálalt", de én nem léptem, pedig neki olyan nehéz volt ezt elmondani, őszintén. Azóta nincs msnen, nem ír.:( Hiányzik.

Mit tennétek? Félénk vagyok, ez van.


2010. szept. 28. 13:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Még mindig itt vagy? miért nem indultál már el rég hozzá? Indulj máR! :D
2010. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ilyenkor nincs otthon. Bátroságot kell gyűjtenem és csókoljam meg? Csak úgy? És ha már nem akarja? De miért nem lépett ő? Engem nem zavart volna, ha megcsókol. Miért én kezdeményezzek?
2010. szept. 28. 14:25
 13/25 anonim ***** válasza:
Mert a te dolgod?
2010. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Azért nem ő kezdeményezett, mert elvégre TE VAGY A FÉRFI és nem ő. Egy 27 éves csajnak már határozott pasi kell és nem olyan, aki nem tud dönteni és lépni. 28L
2010. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ő is léphetett volna... A moziban se csinált semmit, csak ült meg nagyon bámult engem, mondtam is, hogy a filmet kéne nézni, ne engem.
2010. szept. 28. 14:27
 16/25 anonim ***** válasza:
hol élsz te szatyorban?? vagy másik bolygóról jöttél?
2010. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Mérnem mész el hozzá vagy hívod fel és elmondod neki mi is van.Megkérdezed hogy kedvel e meg stb.Elköszönésnél nézz mélyen a szemébe és csók!


Sok sikert!

2010. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

lol:D


ezt tényleg mondtad neki? , ezt halál komoly fejjel , vagy csak úgy poénból?:D


amúgy csak azt tudom mondani , amit az előttem lévők írtak.


te vagy a FÉRFI ,ezt neked kellett volna megtenni , már kb az 1 randi után .

2010. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
szerintem jobb lesz ha te nem szaporodsz
2010. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"mondtam is, hogy a filmet kéne nézni, ne engem." bazzeg ez nagyon komoly:DD

hogy lehetsz ekkora barom??:DD

2010. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!