Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgattam a lánnyal, mielőtt összejöttünk dobott. Megindolkolta (részlet lenn) Visszahódíthatom? Van esély? Nagyon tetszik.

Figyelt kérdés

Vettem a bátorságot, látásból ismertem, írtam neki. Nem sok barátnőm volt eddig, 29 vagyok, ő 27. Msnezgettünk, beszélgettünk, aztán találkoztunk. A második randin virágot is kapott, fizettem a jegyét a moziban meg a pattogatott kukoricát és nagyon tetszik, szép és intelligens, ilyen nőre vágytam minndig. Sokat találkoztunk, erre tegnap azt mondta fejezzük be, ennek semmi értelme, két hónap után. Megkérdeztem miért, ezek voltak a válaszai, próbálom összeszedni:

-élőben nem mondok neki kedveset, szépet, neki az levélben, msnen nem elég

-szereti érezni, hogy szeretik. Ő dicsért néha, én soha őt élőben

- azt mondja neki is idő kell egy kapcsolathoz, de annyira várt már egy ölelésre legalább, ha nem is csókra, de 2 hónap után ez kevés

- ő vonzódik hozzám és nem képes ezekre a baráti beszélgetésekre, hogy egy érintés se történik.

Ennyi. Este írtam neki, azt mondta, hogy minden vágya az volt, hogy megcsókolom és nem engedem elmenni, amikor "kitálalt", de én nem léptem, pedig neki olyan nehéz volt ezt elmondani, őszintén. Azóta nincs msnen, nem ír.:( Hiányzik.

Mit tennétek? Félénk vagyok, ez van.


2010. szept. 28. 13:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ember!


2 hónap alatt semmi? Hát ezt mégis, hogy gondoltad? :)

Főleg ilyen idős korban. Ennyi idő alatt a 13 évesek minimum a pettingig jutnak.

Nem lehet mást mondani. Elqrtad.

2010. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szerinted miért nézett téged film közben?! Pffff.....

Legalább átkarolhattad volna!!

2010. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Tipikus nő, most a "vadászatra vágyik"

Szerintem minden nő szereti valamennyire, ha egy pasi romantikus.

Ha tudod, hol lakik, akkor egyik reggel egy szál vörös rózsával a kezedben várd meg, smárold le, és vallj neki szerelmet.

Ne gondolkodj, csak cselekedj, ha most elkezdesz magyarázkodni akkor még jobban elsüllyedsz a guzmiban. (a nők meg amúgy is jobban szeretik a filmbe illő jeleneteket)


Mond neki, hogy te egyben szeretnél lenni a legjobb barátja és a megbízható társ is. Mond azt is, hogy sajnálod, hogy eddig ezt nem mondtad, de félénk vagy és erre már csak akkor jöttél rá, amikor érezted, hogy elveszítheted.


Utána kezdj el bókolni, hogy szereted és számodra ő testesíti meg a tökéletes nőt :)


Remélem összejöttök, de feltétlenül írd meg. És másodszorra ne puskázd el, bókolj neki többet, főleg ha ő is ezt teszi (lehet beképzeltnek tart).


ui.: ne félj feltárni előtte az érzelmeidet, mert ő már felfedte a lapjait (legalább is az indokokból ez olvasható)


Sok sikert a vadászathoz!

2010. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
És ilyeneket ne mondjál neki, hogy a filmet kéne nézni, nem téged, különösen egy friss párkapcsolatban. Tudod mennyire besértődhetett azon? Mikor nézett téged kellett volna vállát megsimogatni és lassan elkezdeni puszilgatni az ajkait. Esetleg a combját is simogathattad volna. Egy lány szereti ha film alatt is foglalkoznak vele.
2010. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Még mindig nem léptem.:(
2010. szept. 30. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!