Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások is vannak, akik csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is vannak, akik csak azért szexelnek, mert a párjuk elvárja?

Figyelt kérdés

Finoman fogalmazva nem vagyok egy lepedőakrobata, és bevallom eléggé furcsa nekem, hogy sokan, hogy odavannak a szexért. Nekem soha nem adott igazán semmit, és partnerfüggetlen a dolog, eddig mindenkivel, akivel együtt voltam úgy fogtam fel, mint egy kötelességet. Jobbára csak a teljesítmény kényszert érzem. Ráadásul maga az orgazmus bár kellemes élmény, de rendesen szex közben még az is sokkal, de sokkal rosszabb mint magamnak csinálni.

Szóval kíváncsi volnék, hogy mennyire gyakori ez másoknál? Mert én szinte csak olyanokkal találkozom, aki így vágyik a szexre meg hiányzik neki, meg de szívesen lefeküdne ezzel azzal, én meg nézek ki a fejemből, hogy ezek ennyire hülyék, hát semmi jó nincs benne. Már az én tapasztalatom szerint.



2022. nov. 1. 08:50
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki megkéri, miért ide írtam és nem a szexualitásba, szimplán azért mert nekem ez párkapcsolati gondot okoz, kapcsolatot szeretnék, de ezt az állandó szexet nem tudom hova tenni.
2022. nov. 1. 08:51
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Mert a szex jó és élvezetes.
2022. nov. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem várhatja el senki, és nem kötelesség. Ha nem kívánod, ne csináld. Majd lesz, akire vágysz.
2022. nov. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
47%

Fú, hát pedig egy emberi kapcsolat attól párkapcsolat és nem baráti, hogy érzékiség és szex van benne.

Amit te szeretnél, az nem párkapcsolat, hanem barátság.

2022. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%

Meg egyébként egy olyan szitu, hogy te nem szeretnél valamit, a másik meg elvárja és meg is teszi, konkrétan bántalmazás. Érzelmi és testi egyszerre.

Szóval az ún. párod egy bűnöző konkrétan és bántalmaz.

Nem is csodálom, hogy semmi élvezetes nincs benne neked.

2022. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Olyan partnert kell keresni, akinek szintén alig vagy egyáltalán nincs vágya.

Ha nem valami trauma miatt alakult ki nálad ez, szimplán csak nincs rá igényed, az teljesen rendben van, sokan vannak így. Keress magad mellé olyan személyt, aki többek között ebben is passzol hozzád.

2022. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Azt megértem, hogy másoknak vannak ilyen igényei szóval én nem bántalmazásnak fogom fel, hanem szükséges rossznak. Csak el lennék nélküle.
2022. nov. 1. 09:35
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Ismerkedeskor már fel kene jönnie a témának, hogy ki hányszor igényli. Hiszen ha nagyon nagy a libidok közti különbség, az ezt eredményezheti. Egyszerűen olyan partnert kell keresned, aki hasonlóan áll az egészhez, mint te és akkor nem kötelességkent fogod megélni.
2022. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
8! Csak tudod ha azt várja mindneki, hogy minden klappol, akkor szerintem jó ha minden 100. ember lenne kapcsolatban.
2022. nov. 1. 09:37
 10/26 anonim ***** válasza:
60%
7: Pedig ha valaki az "igényeit" úgy elégíti ki, hogy az a másiknak rossz, az bántalmazás. Ez a definíciója a bántalmazásnak, semmi egyéb.
2022. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!