Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm állandóan eléri, hogy ramatyúl érezzem magam ha valami nem úgy tőrtenik ahogy ő szeretné?

Figyelt kérdés

Minden alkalomkor ha választani kell, hogy valami úgy legyen ahogy én szeretném ellenben az ő akaratával akkor igyekszik elérni, hogy ne érezzem jól magam.

Például: Egy hónapja vagyunk együtt és lassacskán hozzám van költözve...haza nem is járt két hete. Mondtam, hogy én szeretnék egy napot egyedül tölteni mire ő hazament de felrótta, hogy otthon hideg van mert már régóta nem volt otthon és kihült a lakás, sok dolga volt de félbe kellett szakítsa, hogy hazamenjen, úgy érzi, hogy nem értékelem eléggé...meg ilyenek. Végülis az lett amit én akartam de már nem érzem jól magam.

Most nem akarom felsorolni az összes esetet de kezdem úgy érezni, hogy próbál manipulalálni.


2022. nov. 3. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Dobd ki! Komolyan!
2022. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Nárcisztikus tuti nem lehet, mert azok csak a pasik tudnak lenni!
2022. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ülj le beszélgetni vele pl.

Magyarázd el neki, hogy neked így nem jó és ha nem változtat enged útjára!

2022. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egyszerűen megbeszélitek mi a helyzet közöttetek. Most összeköltöztetek? Vagy csak úgy nálad ragadt? Ám tudod ha igazán szeretnéd és harmónikus lenne a kapcsolat, akkor nem éreznéd szükségét a különlétnek. Inkább örülnél az együtt töltött időnek.
2022. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy ebbe valahol igaza van. nem tudom mekkora lakásba lakik, de most vagy felfűti egy napra vagy ül a hidegben.

Meg hogy fogsz együtt élni vele, ha két hét után sok? Vannak akik 20 éve töltenek minden estét együtt..

2022. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Gondolj bele, ilyen a férjek helyzete is!
2022. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta vizet kéne önteni a pohárba.,,Figyelj, Szivem, nem szeretnélek megbántani, de nekem ez a tempó gyors."A hallgatás, a célozgatások sokkal fájóbbak...
2022. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!