Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálja ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálja ha a barátnőm állandóan féltéknykedik és megszivat? Már a munkahelyemen is leégetett, félek bemenni hétfőn..

Figyelt kérdés

Azzal fogadott, hogy bizonyítéka van, hogy megcsalom mert egy hajgumit talált a munkahelyi táskámban. Nekem meg fogalmam sem volt, hogy hogy a vérbe került oda, csak arra tudtam gondolni hogy valamelyik haverbe tette bele szivatásból. Felhívtam őket hogy mondják meg ha ők voltak, mert komoly balhé van, de esküdöztek, hogy ők nem tettek semmit a cuccom közé. Úgyhogy csak egy illető maradt, a nő akivel mellettem dolgozik, egyedülálló, máskor is gondoltam már úgy hogy talán bejövök neki, gondoltam ezért rakta táskámba direkt azt a hajgumit. Mivel előző este jól felb@sztam magam, pénteken kiosztottam a nőt, jól lehordtam, még sírt is, és hazament úgy hogy nem is szólt a főnöknek. Otthon mondom a barátnőmnek hogy mi volt, mire ő:de ez csak egy teszt volt, azt hitte megcsalom és így akarta kiugrasztani a nyulat a bokorból. Nem talált hajgumit a táskámba, az övét mutatta... Nem tudta előbb mondani, én meg neki estem a kolleganőnek ártatlanul.


Mit csináljak a barátnőmmel? És hogy menjek így hétfőn be dolgozni?

26/F, 23/L


2022. aug. 27. 22:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

"azt hitte megcsalom és így akarta kiugrasztani a nyulat a bokorból."

Hazudik, nem bízik benned. A helyedben nem bíznék benne többet én sem. Hát van erre szükséged?

Csak a kolléganődet sajnálom.

2022. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nagyon durván hangzik és nem igazán tartható fent hosszútávon. Nem tudom, hogy akarod-e folytatni vele, de azon mindenképpen gondolkozz el, hogy ez a kapcsolat így nem működőképes.


Kollégádtól pedig kérj bocsánatot még akkor is, ha rettenetesen égő lesz.

2022. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Beteg picsa. Kezeltesse magát, de pszichiáterrel. Te meg egy halom csokival (vagy finom szendviccsel, akármivel amit szeret), bűnbánó arccal fogadd a kolléganőt. A kretén libával szakítanék, akárhogy esküdözik bármire és fogadkozik, hogy több ilyen nem lesz. Ostobább, mint egy nyolcéves. Végignézte, hogy a haverjaidból próbálod kiszedni, ki volt az a hülye, aki ezzel viccelt, és nem szólt! Csak amikor igazolatlan hiányzásba hajszoltál egy ártatlan embert. Elképesztő, hogy ilyeneknek van párkapcsolatuk.
2022. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

A barátnőd egy gyökér, de te is hogy miatta lehordtad ezt a nőt. Semmi bizonyíték nem volt rá, hogy ő csinálta, te mégis a sárga földig aláztad.


Két barom vagytok, te ráadásul suttyó papucs is, megérdemlitek egymást.

2022. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én abból indultam ki, hogy igaz a sztori, és akkor tényleg csak ő lehetett, mert más mő nem volt a közelemben akinek lett volna rá alkalma. Bohócot csinált belőlem a barátnőm.
2022. aug. 27. 22:29
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
A barátnőddel szakíts, beteges amit csinált. A kolléganődtől meg kérj hétfőn elnézést.
2022. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk megmondod neki, hogy takarodjon a büdös p-ba ahová való?
2022. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Ugy mennék be hogy elnézést kérnék és elmondanám hogy a bnom kavart be, de dobtam.
2022. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Mégis vele vagy, a puncija elég neked, mi?

Beteg vagy te is, hogy emiatt vered ki a balhét egy teljesen független embernél. Eszednél vagy, de komolyan? Mit hisztizel, meg agresszívoskodsz? Normálisan is lehet beszélni az emberekkel, főleg ha még valami beteges f@szság miatt meg is vádolod őket, az se semmi, hogy az első gondolatod, hogy valakit ennyire érdekel a magánéleted a munkahelyeden. Ki nem szarja le, de komolyan.

2022. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Ha ezek után nem rúgnak ki, nagyon szr helyen dolgozol. Én szólnék a csaj helyében a HResnek és elmondanám, hogy a inzultált/fenyegetett egy kollégám. Nem is értem hogy vehettek fel, ha ilyen ideggyenge vagy. Ilyet még a mekiben sem tűrnek meg, milyen területen dolgozol?


A barátnőddel megérdemlitek egymást, két kattant erőszakos suttyó.

2022. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!