Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vonzódom a partneremhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzódom a partneremhez, pedig elméletileg minden rendben van. Ha voltatok már hasonló helyzetben, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, akivel nemrég lefeküdtem (már néhány alkalommal ez megismétlődött). Ő 10 évvel fiatalabb nálam (én vagyok a női fél). Néhány hónapja kezdődött az egész, egyre gyakrabban és egyre pikánsabb témákban beszélgettünk, majd megbeszéltük, hogy ő is régóta szingli, én is, és mi lenne, ha...

Megmondom őszintén, hogy én sokkal többet vártam a dologtól, csalódás volt, annak ellenére, hogy a fizikai része rendben volt a szexnek. De valahogy a kémia egyáltalán nincs meg részemről, nem tetszik az illata (egyáltalán nem ápolatlan vagy büdös), nem tetszik, hogy dícsér közben (az a fajta vagyok, aki nem szeret sokkal többet kapni, mint amit adni tudna/szándékozna, ilyenkor indokolatlan nyomást és frusztrációt érzek, hogy én nem így érzek és képtelen vagyok kipréselni hasonló szavakat, bókokat, érintést, bármit), idegesít, hogy már az első alkalom után pitizett, hogy mikor találkozunk újra, annyira szeretne érezni, stb...

Én meg, hiába telt el rengeteg idő a legutóbbi szexelésem óta, és mint mondtam, az aktus maga nem volt rossz, elélveztem, odafigyelt rám, stb, de kb úgy vagyok vele, hogy jó ez megvolt, próba szerencse alapon, de elég is volt, haladjunk.

Mindettől természetesen lelkiismeret-furdalásom van, és elkezdtem terelgetni a témát már, amit persze ő is érez, de képtelen vagyok egyelőre megmondani neki, hogy nekem ez nem pálya. Nem is tudom, mivel indokoljam, nem akarom megbántani, mit mondjak, hogy bocs, de egy felszínes némber vagyok, és mégsem tetszel...? Nyűg vele találkozni, egyáltalán nincs kedvem az egészhez, szex közben elvagyok és élvezem, de amint vége és kifújtam magam, már feszengek, hogy mennék haza, vagy menjen már haza ő...


Igazság szerint azt tudom, mit kéne tennem, de érdekelne, hogy ez változhat-e (tapasztalataim alapján nem, de hátha vannak csodák), volt-e másnál ilyesmi, esetleg túl tudott lépni az ilyen jellegű problémán csak azért, mert a másik fél annyira odaadó és kedves volt?


2022. nov. 4. 23:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek kémia nélkül szexelni bárkivel is? Arra ott van a vibrátor.
2022. nov. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Nagyon köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok némiképp.

5-ös (és egyben 8-as gondolom..?), nagyjából szerintem ugyanezt érzem, mint amit te éreztél azzal a bizonyos férfival kapcsolatban. Emberileg nem taszít, sőt, rendes és kedves, emiatt is vagyok szomorú, hogy valamiért mégsem érzem azt, amit kellene. Külsőre sem az esetem egyébként, ráadásul ami főleg frusztrál, hogy ő így teljesen odavan értem, beszélgetünk teljesen hétköznapi dolgokról (mindezt írásban értem, home office-ban dolgozunk, ezt a körülményt "okolom", hogy egyáltalán belementem ebbe, ha minden nap látom bent a cégnél, és érzékelem, hogy nem működik a kémia eléggé, biztos, hogy el sem jutunk idáig), és így a semmiből bedurrantja, hogy mennyire kíván, alig várja, hogy újra érezzen, stb, én meg teljesen lefagyok, vágok egy fintort, és általában még hangosan fel is nyögök, hogy jaj légyszí nee...

Megkérdezhetem, kedves 5-ös, hogy te végül hogy építetted le? Mennyire voltál vele őszinte? Vagy csak hagytad elsikkadni a témát?


10-es is teljes mértékben azt írta a válaszában, amit én érzek és gondolok. Kérlek, írd le te is, hogy hogy vetettél véget a kapcsolatnak!


Köszönöm a többiek válaszát is, mindenkinek ment a zöld!

2022. nov. 5. 18:53
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

5-ös és 8-as vagyok: nekem annyiban könnyebb dolgom volt, hogy nem munkatársam volt, hanem egy pincér az egyik kocsmában, ahová gyakran jártam. Októberben kezdtünk kavarni és ilyen karácsony környékére már kezdett kellemetlenné válni a dolog, akkor már kb. 2 hete nem is találkoztam vele, őszintén megmondtam, hogy én most családozok, barátokkal találkozom, pihenek stb. Szilveszterre próbált volna valamit szervezni velem, de volt programom, és ott volt egy exem, akivel jóban voltam, és akkor a srác is mondta, hogy ő is egy olyan buliba megy, ahol az ő exe is ott van, mondtam oké, senki semmivel nem tartozik a másik felé, jó mulatást. Aztán január elején mondta, hogy ő kavart az exével szilveszterkor (elég nyilvánvalóan azért, hogy "féltékennyé" tegyen), mondtam, hogy tök jó, mert én is az enyémmel, amin kiakadt, számonkérte (:-D), és akkor kb. azt mondtam neki (nem bunkón, nem szemétkedtem vele, semmi ilyesmi), hogy szeretném, hogy fejezzük be, ami kettőnk között volt, mert nyilvánvalóan ez így nem működne tovább. Pár hétig nem jártam oda, de aztán hallottam az oda járogató barátoktól, hogy ő együtt maradt az exével (én nem, nem azért kavartunk szilveszterkor:-), úgyhogy gondoltam akkor már mehetek újra abba a kocsmába; nem volt semmi gáz, kicsit szurkálódtunk, húztuk egymást, aztán ennyiben maradtunk. A következő pasimmal kb. 1 hónap múlva jöttem össze, vele is lejártam oda, ment az ilyen szurkapiszka, de ennyi. A hely megszűnt/kikoptam onnan, még FB-on egymásra írtunk egy ideig szülinapokon, de aztán az is elkopott. :-)


Én nem szeretek sunnyogni, meg hosszú távon ezek a "hagyom elsikkadni" dolgok sokszor még több bajt okoznak, meg - jogosan - megy a vádaskodás, hogy miért nem lehetett nyíltan megmondani, hogy mit akarsz, főleg így, hogy ő jobban akarja ezt az egészet... Amúgy ez így deklarálva lett, hogy csak szexkapcsolat lesz köztetek vagy úgy vágtatok bele, hogy lehet belőle több is?


Én az igazságot mondanám: hogy köszönöd az eddigieket, jól érezted magad vele, de részedről érzelmek nem alakultak ki, és így önmagában csak a szex miatt már nem szeretnéd ezt folytatni.


Mondjuk munkatárssal ezért nem kavartam soha, mert aztán ez így baromi kínos tud lenni, ha keresztbe akar tenni neked vagy akár csak továbbra is együtt dolgozni vele... :-( Írd meg mi lett, kíváncsi vagyok. :-)

2022. nov. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszi, 13-as, a részletes leírást.

Teljesen igazad van, a hagyom elsikkadni módszer igazából nálam sem vált be kb soha, hiába próbálkoztam meg vele gyáva módon néhányszor... igazság szerint én az a típus vagyok, akinél viszont működne, még ha nagyon fáj és maradnak is bennem kérdések, észreveszem, mikor kezdenek el ghostingolni, és azonnal le is húzom a redőnyt inkább én is (nyilván azért ismerem fel elég korán és reagálom le így, mert én is előszeretettel próbálnám alkalmazni...).


Igen, ez a házinyúlra lövés nem volt a legjobb ötlet, sőt. Az egész egy nagy baromság volt így visszagondolva, már az első alkalommal éreztem, hogy nem az a kellemes izgatottság és bizsergés van bennem, amikor készülődtem, hanem már akkor nyűgnek éreztem, indokolatlan idegességgel.


Deklarálva nem lett semmi, azt beszéltük meg több havi intenzív kommunikáció után, hogy ültessük gyakorlatba itt a sok szexet, amiről egy ideje csak a billentyűket koptatjuk (nem feltétlenül szexchat volt ez, de elég sokat beszéltünk róla, főleg régebbi tapasztalatokról, ki mit szeret, stb). Valószínűleg ez is hiba volt, bár én a korábbi ilyen jellegű "kapcsolataimat" alapul véve sosem beszéltem meg semmit, max a férfiak kezdeményezték, hogy de ez csak szex lesz, én meg mosolyogva nyugtáztam, hogy tiszta sor, nem kell aggódni.

Igazság szerint a végkifejlet nyitva maradt, de szerintem azért az én viselkedésemből neki lejött az elejétől (nem akarok ott aludni, nem találkozunk ezen kívül, csak nála vagy nálam, néha bent a cégnél találkozunk, de én ott elvagyok a kolléganőimmel, akiket ritkán látok, szóval velük "bandázom"), bár néha bepróbálkozik, hogy hoz nekem enni, vagy ilyesmi, de ezeket offolni szoktam.

Szerintem keresztbe nem tenne nekem, tényleg rendes srácnak tűnik (amit már mondtam, hogy ezért is érzem magam szarul), és ő sem jönne ki belőle jól, elég jóban vagyok a főnökével. Emiatt nem aggódom.


Mindenképp megírom, hogy sikerült a dolog, elvileg a hét elején mennék hozzá, bár nem fixáltuk még le, de lehet, hogy megmondom neki, hogy nincs kedvem és nem érzem azt, hogy folytatnunk kéne. Még őszintén szólva szerettem volna pár "bőrt lehúzni" a dologról, mert tényleg rég volt utoljára szexpartnerem (normális kapcsolatról ne is beszéljünk), de tényleg annyira nyűg és egész nap ahogy teszek-veszek itthon, feszít a dolog és ahogy eszembe jut, elfancsalodik a képem, hogy jajne, semmi kedvem... szóval pontot kell tennem a végére, igazad van.

2022. nov. 6. 14:20
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sajnos gyáva voltam és e-mailben szakítottam vele. De ennek az is volt az oka, hogy túlságosan örült minden randinak és tudtam, ha személyes találkozóra hívom, akkor borzasztóan várná és készülne rá. Mindig elvitt valami meglepetés helyre, étteremről étteremre, de máshova is. Nem hülyítettem, eleve csak szexkapcsolatnak indult, aztán viszont nagyon gyorsan túlgondolta és nem akartam megbántani, végül ő maga kényszerített rá, hogy szakítsak, mert érzelmeket várt el, amiket nem tudtam neki megadni és egyre több burkolt szemrehányást kaptam miatta. Szóval nem akartam, hogy annyira készüljön a randira, amin majd kidobom, ezért szakítottam e-mailben. Hihetetlen megkönnyebbülés volt. Többé nem megyek bele szexkapcsolatba, főleg ha nem is vonz az illető, semmi értelme.
2023. jan. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, arról nem beszéltem, hogy szex közben semmit nem érzek, egyszerűen közöltem vele, hogy nem tudom viszonozni az érzelmeit, mást szeretek, ahogy azt az elején is jeleztem.
2023. jan. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg jó ember szaladgál köztünk, de nem tudunk mindegyikhez vonzódni, szerencsére. Nem fog a helyzet javulni, sőt inkabb romlani. Minél előbb szakíts szerintem.
2023. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az új válaszokat! A kérdést többek között azért is emeltem ki, mert pontot tettem a dolog végére, bár sajnos nem annyira korrekt módon, ahogy terveztem (illetve ahogy a srác érdemelte volna). A kérdés kiírása óta egyébként nem találkoztam vele, csak munkahelyen, ott viszont erősen kerültem. Egyszer-kétszer még próbálkozott vele, hogy találkozzunk, de mondtam, hogy nincs kedvem és/vagy nem érek rá. Ezt egy kicsit zokon vette, mondhatni duzzogott, ami igazából egy lökést adott nekem, mert arra gondoltam, hogy miért is kéne egyáltalán egy szexkapcsolatnak sem nevezhető dologban nekem magyarázatot adnom, ha nincs kedvem vagy nem érek rá, vagy egyáltalán miért kéne nekem deklaráltan heti 1-2-3 alkalommal is rendelkezésre állni (ahogy írtam korábban, semmit nem beszéltünk meg, nem csak a kapcsolatot nem címkéztük, de nyilván nem tértünk rá arra sem, hogy most akkor ez innentől megszokott lesz, vagy hogy akkor hétfőnként meg csütörtökönként összejárunk, stb). Természetesen éreztem, hogy ezzel csak magamat mentegetem, mert nem arról volt szó, hogy épp fájt a fejem vagy barátokkal találkoztam, hanem arról, hogy napról napra egyre inkább irtóztam a gondolattól is, hogy még egyszer hozzám érjen.

A vége az lett, hogy miután pár nap irodában töltött alkalommal nagyon feltűnően ignoráltam (sokan vagyunk a csapatban, szóval másoknak ez egészen biztosan nem tűnt fel), írt, hogy eljöhet-e hozzám kicsit dumálni munka után valamikor, és akkor erre megmondtam neki végül, hogy egyrészt nem érek rá (ez így is volt, volt programom aznap estére), másrészt meg szeretném, ha ezt befejeznénk, mert úgy érzem nem tudom folytatni, saját magam miatt - kicsit ragoztam még, de a lényege ez volt. Hazudni nem akartam, hogy mondjuk van más vagy ilyesmi, az igazságot meg nyilván nem terveztem a képébe vágni, ráadásul akkor már annyira kínlódás volt rágondolnom is, hogy ezt még szépíteni se tudtam volna sehogy).

Nagyjából egyébként 15-ös, bár nem pont emailben, de írásban fejeztem be én is, és bánom kicsit, de ugyanezen okokból, amiért te is így döntöttél: annyira lelkes meg ilyen túlzóan repeső volt mindig, hogy tudtam, hogy ha személyes találkozóra fogom hívni, azt fogja gondolni, folytatjuk végre a szex részt. Illetve attól is féltem, bár ez biztos az én gyávaságom, hogy majd nekiáll rábeszélni meg esetleg hisztizni, de én ennél a pontnál már olyan szinten belehergeltem magam az ellenérzésekbe is, hogy nem lett volna jó vége, ha felidegesít. Azzal győzködöm magam, hogy bár mindenki megérdemli az igazságot, ez rajta nem segített volna, mert nem tudnék neki építő kritikát adni. Azon, hogy rosszul voltam az illatától és nem esett jól az érintése, és idegesített, ahogy egyfolytában a fülembe duruzsolt meg fogdosott meg túlfűtötten b.szogatott, már elnézést, semmi nem segít, és ez nem egy olyan dolog, amit bárhogy is meg tudok fogalmazni.építő jelleggel. Más nőnek majd bejön úgy egészében ahogy van, és megbecsüli, de velem nem passzolt és kész.

Megértette egyébként a dolgot, lelkiismeret-furdalásom is volt persze nagyon, meg sajnáltam is, de hihetetlen könnyebbség volt, hogy véget vetettem neki.

2023. jan. 8. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!