Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bocsássak meg neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bocsássak meg neki? Nem megcsalás, de nagyon hasonló

Figyelt kérdés

A barátommal mielőtt összejöttünk kb 8 hónapja, volt egy hosszabb, 1-2 hónapos ismerkedés. Azt állította, hogy szingli. Majd két hónappal az összejövésünk után elárulta, hogy az exével 2 nappal azelőtt szakított, hogy velem összejött volna, és még akkor is lefeküdtek. Állítása szerint már inkább szexkapcsolat volt, és már igazából nem voltak együtt, nem tekintett rá úgy, mint párkapcsolatra, de a csaj még mindig szerelmes volt belé. Barátok maradtak, azóta csak egyszer kétszer találkoztak, és néha beszélnek. Rátett egy lapáttal, hogy egy két messenger beszélgetésük számomra nem fér bele úgy, hogy már én vagyok a barátnője.

Szerintetek hogy tudjak ezen végre túllépni?Azóta felemészt és periodikusan rám tör a szomorúság, amiért a párom ezt tette velem. Hozzátenném, hogy azóta viszont nagyon igyekszik és nem is keresi a lányt. Én 19/L ő 21/F



2022. nov. 6. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy. Aki 2 nappal az új barátnője előtt még szexel az exével és utána is barátkoznak, találkoznak meg szextingelnek, ag k.urvára nincs túl az exén. Hasonló volt velem, próbáltam magammal elhitetni, hogy tényleg nincs köztük semmi, de mint kiderült, végig összejártak. Olyan egyszerűen nincs, hogy szakítás után egyből barátok...
2022. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzátenném, hogy már az előtte lévő kb fél évben nem nagyon találkoztak csak kb havi egyszer, és nem távolság miatt. És a barátomnak már tényleg nem voltak érzései, állítása szerint már az utolsó fél évben sem. Magától pedig sosem kereste a lányt, csak a csaj írt
2022. nov. 6. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
19 éves vagy. Ilyenkor még nem kell kompromisszumot kötni. Ha neked ez nem fér bele, nem tudsz rajta túllépni, akkor szakíts. Előtted az élet!
2022. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Mindezt látod is?


Mert én pont megláttam, hogy ír neki a csaj, tudtam, mi a neve meg a profilképe, akkor előadta, hogy mindig a csaj ír neki, nagyjából 2 hetente, ő meg direkt nem ír vissza egyből, találkozni meg nem szoktak, sőt, egymásnál vannak még cuccaik. Előttem 4 hónappal szakítottak és annyira nem akarja látni, hogy átvegye a cuccait. Na, aztán amikor gyanúsan túl sokszor bukkant fel a lány, miközben a telefonján néztünk videót pl, akkor belenéztem a tudta nélkül és gyakorlatilag minden egyes nap beszélgettek, az utolsó üzenet az volt, hogy az exem kérdezte, hogy akkor ma ráérsz? Tehát tudta, hogy én elmegyek nemsokára és hívta át a nőt, akit elvileg nem bír meg csak néha a csaj írkál neki... Aha :) Szerintem egy ilyennek te se dőlj be. Hidd el, rengeteg jó srác van, sőt, a legtöbb olyan, akinek az exe a múltja, nem a jelene :)

2022. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem itt valami nem gömbölyű és nem is kellene szemet hunynod efelett. Érdekes módon mindig a másik nő a kullancs, aki képbe kerül, aztán kiderül, hogy mégsem...
2022. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
#5 Igen, kedvencem az "ő mászott rám", oké és nem lehetett volna nemet mondani, vagy ha erőszakos, ellökni? Muszáj válaszolni neki? Muszáj igent mondani a talikra? Erről ennyit...
2022. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat ezen nagyon nem kene tullepned. Képzeld el, mennyire fogtad meg, ha a két hónap ismerkedés alatt sem tudott csomót kötni a frkara és közben össze kellett melletted járnia az exevel, szegényt mindjárt meg sajnalom….

Hagyd el mihamarabb, mert lehet, hogy veled is ezt csinalja majd, miközben egy másik lánnyal ismerkedik. Te meg majd csak akkor tudsz róla, ha hivatalosan is összejönnek.

2022. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hazudik .Az lehet hogy a csaj is keresi de azt én sem veszembe hogy ő nem ir a csajnak .Meg nekem olyan magyaràzkodós szaga van az egèsznek .Nem tudja hogy kit válasszon .Te is itt vagy neki de a csajon sem tudott túllépni.
2022. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én eskü rosszul érzem magam, hogy vele vagy, miközben te sokkal értékesebb vagy, minthogy hagyd, hogy ilyen palik b.asszanak át.


Egyrészt 100%, hogy megcsal vele. Ha nem így lenne, akkor nem tartaná vele a kapcsolatot. Másrészt hülyének is néz, hogy próbálja elhitetni veled, hogy ő csak egy áldozat és mindig a csaj ír rá neki meg kötelező válaszolni meg a talira igent mondani. Elvileg most te vagy a szerelme, de mégis inkább azt választja, hogy téged bánt meg, minthogy megszakítsa a kapcsolatot az exével, aki elvileg csak a múlt. Ti ismerkedtetek 1-2 hónapig és annyira nem tudott tisztelni, hogy addig nem kefél mással. Ráadásul nosztalgiázik, nem is pont be volt rúgva és egy buliban történt (ez is gáz). Ha annyira csak veled akarna lenni, akkor nem szexelt volna, miközben ismerkedtek és tisztelne téged.


Annyiról szól az egész, hogy ő kitalálta, hogy akkor fog túllépni az exén, ha lesz új barátnője, de valahogy ezt úgy akarja kivitelezni, hogy közben dug vele is, meg beszélnek sokat. A családja, barátai azt látják, hogy túl van rajta, lehet te jobban rá is érsz, ha ő unatkozik vagy kanos, de az elsőszámú szerelme azért többet ér mindennél és mindenkinél. Biztos befigyel egy kis kötődési probléma is.


Voltam ilyen helyzetben, ha előbb szakítok, sokkal jobb lett volna, így azért hosszabb utat kellett bejárnom, elhinnem, hogy értékes vagyok és nem minden férfi csal meg. De a szakítás után két évvel már megtaláltam azt, aki igazán megbecsül, szeret és nem tartja a kapcsolatot az exével, pláne nem csal vele. Hosszúnak tűnik a két év, de megérte rá várni és elengedni azt a hulladékot. Tegyél te is így :)

2022. nov. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!