Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 52 évesen találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 52 évesen találhatok egy olyan Hölgyet aki csupán azért, hogy örömet okozzon felvesz fekete harisnyát,vagy tangát?

Figyelt kérdés

30 éve élünk házasságban. A feleségemet nem érdekli, hogy nekem fontos a vizuális élmény. Sokszor beszélgettem vele erről, de őt ez nem érdeli. Szerinte nekem kell elfogadni, hogy ő a harisnyát és a tangát nem szereti.

Nem várnám el állandóan, csak néha néha itthon amikor kettesben vagyunk. Nyáron a nagy melegben azt kértem vetkőzőn meztelenre. De nem volt szerencsém. Sajnos meztelenkedni sem szeret.

30 évig elfojtottam a vágyamat. De nem akarom tovább.



2022. nov. 8. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
A világ tele van különféle fétises emberekkel. És a tied még csak olyan durvának sem hangzik. Biztosan akad olyan nő, aki eleget tud tenni ennek a vágyadnak. :)
2022. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Jaj mennyit kellett nekem is majomkodni a volt barátomnak, legyek platformos magassarkuban, miniszoknyában otthon, bájologtam mint egy idióta, akkor is ment a hátam mögött az online csetelgetesek, meg kú.ólike-ok más nőknek. A romantikát meg szépen elhagyta.


Keress olyat akinek még van kedve bohockodni a pasiknak.

2022. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
30 év után már senki sem menne ebbe bele, friss kapcsolatban biztos lenne ilyen. A nők nem kis százaléka eleve tangát hord, a harisnya sem ördögtől való.
2022. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
Ezt már kérdezted egyszer...
2022. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
rosszlanyok-on találsz ilyet
2022. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

1. fizeted a nőgyógyászati kezelését akár hónapokon át, hogyha "meztelenkedés" közben összeszed valamit? (ugyanis nem steril a lakás).

2. én sem hordok harisnyát, mert nyáron meggyulladok, télen megfagyok benne.

2022. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem szeretitek egymást, miért nem váltok külön. És nem szeretitek egymást, mert akkor egymás kedvét lesnétek. Ez a se--.fejség. Ennyi elrontott évtizedet....
2022. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Hívj fel egy-két hivatásost,ennyit biztos,hogy megtesznek.
2022. nov. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Talalsz ilyet, de remelem, hogy elotte elvalsz.
2022. nov. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2022. nov. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!