Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csak a pár egyik tagja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak a pár egyik tagja tesz ki közös képeket, annak van jelentősége?

Figyelt kérdés
Tehát nálam van, a páromnál meg nincsen. Pár hete tettünk ki egy közös fotót, amit egy összeveszéskor/szakításkor törölt. Kibékültem vele (ő sírta magát vissza), de a képet nem tette vissza. Egy ideje idétlennek éreztem, hogy nálam van kint közös kép, nála meg nincs, így töröltem a képet. Erre most szemrehányást tett, hogy miért szedtem le, neki nagyon tetszett, hogy kint volt.

2022. nov. 14. 17:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hùha, én 3 éve élek a pàrommal és ròlam még kép sincs facebookján. Nem gondolnám, hogy ez a sz@rság fogja meghatározni a boldogságunkat.
2022. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%

Budapesten a lánchídra nem tesztek ki plakátot, hogy imádod?


Fel kellene nőni és ha normálisak vagytok, egymással foglalkozni, nem tini szinten röhejesen létezni a közösségi szennyben...töröljétek a profilokat-egymásért.

2022. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Fejtörő. De ha ez olyan nagy probléma, nincs is köztetek szerelem, ez csak felszinesség . Mert ha lenne, facebook eszetekben sem lenne, a szerelem elveszi a facebookos időt...

Egyébként nem is értem minek kitenni, h lássa mindenki h egyik évben ezzel dugtál, másikban meg azzal, tiszta nyitott könyv....Exeknek bizonygatni? Like vadászat? 😃

Esetleg magadból indulsz ki, s szöget üt a fejedben? 😃

Esetleg érzed hogy megcsal?

Veszekedés volt?

Akkor felnőtt emberként kellene megoldani nem facebook...!

2022. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%

Tiniként kb 10 éve fontos volt nekem, hogy posztoljak. Úgy éreztem, hogy van jelentősége, hogy én megmutatom a világnak, hogy ő a szerelmem, ő viszont nem tesz ki semmit, tehát az emberek biztos azt gondolják, hogy ő annyira nem szeret, csak én őt. Néha amúgy ez tényleg így van, de nem lehet csak ebből kiindulni. Őszintén én pont azért szoktam le a posztolásról, mert bántott, hogy én kiteszek közös képet meg üzenőfalra írogatok (haha régen ez tényleg menő volt a tini köreimben :D), ők meg nem viszonozzák. Vicces sztori, exemmel két év alatt két közös képünk volt a profilképem. Zavart, hogy ő neki nincs rólam kint semmi, de őt ez nem érdekelte. Szakítottam vele (nem emiatt), majd még aznap kitette profilképnek ugyanazt, ami nekem volt kint, annyi szerkesztéssel, hogy a szélét levágta és így közelebbről látszódtunk :D Jókor csinálta amikor már vége volt... :D


Na azóta felnőttem. Egy kicsit tényleg bennem volty hogy bizonyítani akarok. Exeimnek, hogy látod mégis kellek valakinek, te meg nem. Azoknak, akik a suliban bántottak, hogy látjátok, valaki szeret, ha ti nem is. Illetve menőztem, hogy én értékes vagyok, mert valaki szerelmes belém. Azóta helyretettem az önbecsülésemet és nincs ilyenekre szükségem. A mostani párommal néha rakok ki Messenger storyt, de ennyi.


Egy történet arról, amikor tényleg oka van annak, hogy ő nem posztol: exemnek ott virított a kiemelt képei között több is a volt barátnőjével. Nem volt hajlandó leszedni, mert akkor ő ezzel "kitörli a múltat". Én kitettem egy közös képet, megjelöltem rajta, de úgy volt beállítva neki, hogy el kell fogadnia a jelölést, hogy megjelenjen az oldalán. Nekem is így van, arról mindig jön értesítés. Azt hazudta, hogy neki nem jött és nem tudja megjeleníteni, persze be se lájkolta meg semmi. Kiderült, hogy az előbb említett exével csal, akinek nem akart rólam szólni :) Úgyhogy azért ilyen is van, nem csak annyi, amit a többi kommentelő mond.


Ne posztolj semmit szerintem, több belőle a feszkó.

2022. nov. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!