Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a párom úgy érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a párom úgy érzi bármikor jöhet hozzám, és ezen erőszakoskodik?

Figyelt kérdés

Albérletben élek nőként egyedül.

Lett egy párom, aki a szüleivel él ugyan(de amúgy önálló felnőtt férfi, nem anyuka kicsifia típus)

Így legtöbbet nálam vagyunk.

Én nem szeretnék napi szintű együttléteket, inkább hetit, ezt megbeszéltem vele, de ennek ellenére mindig kitalál vmit hogy sűrűbben találkozzunk.

És úgy gondolja hogy ő bármikor feljöhet hozzám csaknúgy, annak ellenére hogy mondtam neki nem akarok találkozni, ne jöjjön, ekkor megvádol hogy biztos pasi van nálam, és erőszakosan feljön mégis, hogy csak hozott kaját, ennyi csak és megy is, és ebből már veszekedések vannak. Szinte magánlaksértésnek veszem, legutóbb a szomszéd segítségét is kérnem kellett mert akaratom ellenére jött fel.


Normális az hogy vki ha együtt van valakivel de csak együttjárás, nem együtt élés, hogy azt hiszi az egyik fél hogy ő random spontán bármikor felmehet a másikhoz, és neki ehhez joga van és követelheti, csak mert a barátom?

És talán én látom rosszul és köteles lennék fogadni olyan alpon hogy csak mert felugrik kajával 5 percre, és csak mert a barátom?



2022. nov. 16. 06:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%

Kedves hölgyem, ez bizony lapát...lapátocska,ha van egy csepp eszed.Mi lesz még ezután?

Sajnálom,de ez egy lökött pasi, és kajáért,vagy szexért nem érdemes vele maradni.De mivel tudja hol élsz,nehéz lesz lerázni.

2022. nov. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:

Akkor én látom jól?

Mert ő meg valahogy nem érti meg azt, hogy ugyan miért nem ugirhat fel a saját barátnőjéhez, és ebből kihozza azt hogy biztos pasizom, más van nálam, és ezekből jön az is, hogy én szerinte csak szorakozom vele, számonkér hogy akkor pl hétvégén miért találkozom vele, most meg miért nem?!

A veszekedésben már olyanokat is mondok, hogy jó akkor soha többet nem kell jönni nekem ez a veszkedés nem kell az életembe, és ekkor mwgint értetlenkedik hogy de a multkor akkor miért mondtam hogy szeretem, vagy akarom őt, most meg nem?

Semmit nem ért hogy ez nekem stressz, zaklatás.

2022. nov. 16. 07:23
 3/64 anonim ***** válasza:
99%

Egy részről normális, hogy többet akar látni, mint heti 1, mert arra nem lehet kapcsolatot építeni és, ha szeretek valakit, ha valakivel együtt járok, annak vágyom a társaságára. Másrészt, a magánszféra szent (kéne, hogy legyen).

Kiraknám a pasit, mert akaratoskodik, semmibe veszi amit kérek és féltékenykedik. Külön, külön is kizáró okok. Ugyanakkor szerintem te se állsz egészségesen egy párkapcsolathoz. Azt is kiraknám rövid úton, aki csak heti egyszer méltóztatik vágyni a társaságomra, pedig sokkal több is megoldható lenne.

2022. nov. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

Szerinted ugyan miért nem akarok vele sűrűbben találkozni? Ha mar most ez van, mi lenne ha jobban beengedném a maganszférámba?

Terror?

(Ő is erre hivatkozik amugy ha szeretek vkit, azt látni akarom.)

2022. nov. 16. 07:55
 5/64 anonim ***** válasza:
100%

4, akkor mi a kérdés?

Ha azért nem akarod gyakrabban látni, mert erőszakos és ezt így még is tudod fogalmazni, akkor miért nem raktad már rég ki?

2022. nov. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük, hogy heti találkozás. Ezért. Azt hittem menni fog.

De mondvacsinált indokokkal sűríti, hogy gyakoribb legyen.

2022. nov. 16. 08:08
 7/64 anonim ***** válasza:
89%

6, mert a gyakoribb lenne a normális. Én értem, hogy miért nem akarod komolyabbra venni, csak akkor közölni kell vele, hogy viszlát, mert így az ő oldaláról nézve jogos, hogy többet akar. Hiszen, "hivatalosan" úgy van eloadva, hogy párkapcsolatban vagytok.

Mondd meg neki, hogy neked ő túl sok, vége. Annak amit csinálsz semmi értelme és nem csodálom, hogy ő se érti, akkor mi van.

2022. nov. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
85%
Heti 1? Szerintem itt te kezdted ezt az egeszet, azert tartotok itt.
2022. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

Ő kezste ezzel az erőszakoskodással!

Akaratom ellenére bejön a lakásba. Szinte már rendőrt kéne hívnom. Nekem ez nem normális.

2022. nov. 16. 08:46
 10/64 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem adtál választ, hogy miért nem szakítasz. Ez lenne a legkézenfekvőbb megoldás.
2022. nov. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!