Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A félig bántalmazó embereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félig bántalmazó embereknek lehet valamivel javítani a lelkivilágán? Tehát ha valaki időnként rendes, kedves, figyelmes, és amikor bekattan nála valami akkor elkezd verbálisan bántalmazni és néha kezdetlegesen fizikailag is (pl ráncigálás).

Figyelt kérdés
Mégis mit lehet velük kezdeni? Ők is érző emberi lények és szeretetre vágynak (amikor normálisak világosan látszik). Komplexusaikat kell feloldani? Vagy hogyan tudnak javulni?

2022. nov. 19. 10:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én magam is viselkedtem így. 31 éves vagyok, jónéhány kapcsolattal mögöttem, egyetlen kapcsolatomban fajultak idáig a dolgok, nem tudtam tisztelni a másik felet és ő is hasonlóan viselkedett velem, olyat hozott ki belőlem amit se előtte se utána nem csináltam.

Nem mindem fekete vagy fehér. Én igyekeztem változni és alkalmazkodni, de ő nem volt képes erre, vége lett.

2022. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%

Igen, ott kell hagyni. Ezzel segítesz neki a legtöbbet.

De komolyan.

2022. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szak ember az indulat kezeles megtanulasara.
2022. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!