Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek féltenem kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltenem kell a páromat ettől a nőtől?

Figyelt kérdés

Négy éve vagyunk együtt a párommal, én 25 éves vagyok, ő 26. Tavasszal eljegyeztük egymást. Nagyon szerencsésnek éreztem eddig magam, mert intelligens, határozott, vicces, törődik velem és helyes is. Viszont van egy törzshelye ahol néha délután beugrik egy kávéra. Most már minden egyes nap odamegy, van hogy reggel is munka előtt. Nyár elején elkezdett ott dolgozni egy idősebb nő, 28 éves. Párom nagyon összehaverkodott vele, pedig neki is van barátja. Néha elmegyek én is a párommal és látom, hogy a párom évődik vele, piszkálja, a nő is visszaszól neki egy mondatba aztán lerázza. Nem tudom hogy viselkednek ha ketten vannak. Kezdtem féltékeny lenni és ezt megemlítettem a páromnak. Ő erre felkapta a vizet és mondta akkor most menjünk el oda és majd látom, hogy nincs köztük semmi. Elmentünk és ott előttem mondja a nőnek hogy szerintem ők kavarnak és nyugtasson már meg. A nő eléggé ledöbbent, annyit mondott hogy van barátja és esze ágában sincs megcsalni. Meg kérdezte, hogy mégis hogy gondoltam, talán ott a pulton kefél a párommal ha ő van műszakban? Kínos volt.

De azóta a párom ugyanúgy megy mindennap, ha felhívom délután munkából hazafelé hogy hol van, szinte mindig a kávézóban van. Ha ketten megyünk oda meg se vár, több lépéssel vagyok lemaradva és úgy sietek utána.

Nem vagyok olyan szép, mint ő. Kb ugyanolyan magasak vagyunk de én duci, barna hajjal szemmel. Nem sminkelem magam, ő igen. Vékonyabb nálam, vörös a haja ami szerintem kicsit közönséges. Néha észreveszem, hogy úgy néz mintha sajnálna. Ettől még rosszabb de más párom biztos nem lenne ezután, nem az a fajta nő vagyok akiért sorban állnának.

De szerintetek el akarja csábítania páromat?



2022. nov. 19. 13:05
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem itt nem a nő lesz a hunyó, hanem a párod. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy neki tetszik a csaj és ha nem lenne pasija simán befűzné. Ne a nőt hibáztasd, hanem a párod körmére nézz!


A férjem is jár a munkahelyéhez közel egy bisztróba. Nem mindig van időm főzni neki, így oda szokott menni ebédelni, ha úgy van. Mondta, hogy van egy csaj aki mindig áradozik, hogy a férjemnek milyen jó illata van. Ekkor ferde szemmel néztem az uramra, hogy mi van? Aztán mondta, hogy leszrja a csajt, hidegen hagyja, csak elmesélte nekem. Amíg a férjemet nem érdekli, addig engem sem. Nyilván másnak is tetszhet a párom, ez egyértelmű. Nem mentem be vele soha abba a bisztróba, de bízok benne. Ha annyira meg akar csalni, akkor bárkivel megtehetné. Emiatt javaslom, hogy ne a nőre kattanj rá.

2022. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
14%
.. ne agyalj.. inkább találj hobbit ez az őrület féltékenység helyett..
2022. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
90%

"más párom biztos nem lenne ezután, nem az a fajta nő vagyok akiért sorban állnának."

"eljegyeztük egymást"

Miért jegyzett el téged? Valami oka csak volt rá. Miért fogadtad el/viszonoztad? Te csak azért akarsz hozzámenni, mert gondolod, hogy más nem kérne meg?

2022. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
83%
Azért kedves vele mert ez a munkája, hogy normálisan viselkedjen a vendégekkel. Nem a nő megy a párod munkahelyére. Kedvesnek lehetsz úgy is kedves h nem akarod magad megbszatni a másikkal, már elnézést. Az meg hogy a vörös haj közönséges….😂 ha megbízol a parodban semmi okod féltékenynek lenni, ha meg nem bízol benne megette a fene az egészet.
2022. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
82%

"vörös a haja ami szerintem kicsit közönséges. "


Jezusom!

2022. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
89%
Ez a nő az összes többi oda járó törzsvendég pasival pont ugyanilyen kedves, mert így lehet a törzsvendegeker odacsábítani, és megtartani. Jól csinálja a munkáját, ennyi. Leszarja amúgy a fantasztikus parodat, megvan a saját élete. Meg is mondta. Nem kell ezen tovább vergődnöd. Ha meg a párod beleszeret, az nem a nő hibája.
2022. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
99%
Azert ahogy leegetett ott nyilvanosan a csaj elott, meg az hogy tobb lepessel mogotte jarsz, az instant szakitó ok.
2022. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
58%

"idősebb nő, 28 éves


vörös a haja ami szerintem kicsit közönséges"


28 eves- meg fiatal nonek szamit.

A voros nem kozonseges, hanem egy szexi hajszin.

Te viszont tele vagy komplexusokkal. Elobb nezz tukorbe...

Nem csodalom,ha a parod menekul es egy vidamabb no tarsasagat keresi...

2022. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
77%
Eljegyzett, tehát őt választottad. Tökéletes választás. :DDDD
2022. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem sem a nő hibája. A férjed jár oda munka után ahelyett hogy hazamenne hozzád minden egyes nap. Ő csipkelődik vele… Majdnem biztos, hogy megtetszett neki a nő, aki amúgy le se szarja csak végzi a munkájàt.

Meg alapból is eléggé idióta helyzetbe hozott a drága párod… Azt hogy elmondtad neki az érzésed, a félelmed és ő erre ordít elrángat a nőhöz, hogy a nő bizonygasson, azt nagyon szomorúnak tartom. Az én férjem sose lenne velem ilyen, bár én nem is vagyok valami féltékeny. Helyette inkább le kellett volna ülni és megbeszélni, hogy ez nincs így, miért érzed így, megnyugtatni hogy neki te vagy a legszebb nő.


Olvass önfejlesztő könyveket, próbáld meg magadat megszeretni elfogadni, hogy egy értékes és szép ember vagy akit lehet szeretni. Szeresd magadat meg. Minden nő szép, lesz olyan aki annak talál. A párodra meg szarj rá ilyen szinten majd kialakul a helyzet. Szerintem a lényeg annyi, hogy ne félj attól, hogy egyedül maradsz senkinek se kellesz. Ha el is hagy kit érdekel, fiatal vagy, valószínűleg ha rendbe tudod tenni az önértékelésed találnál jobbat.

2022. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!