Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek féltenem kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltenem kell a páromat ettől a nőtől?

Figyelt kérdés

Négy éve vagyunk együtt a párommal, én 25 éves vagyok, ő 26. Tavasszal eljegyeztük egymást. Nagyon szerencsésnek éreztem eddig magam, mert intelligens, határozott, vicces, törődik velem és helyes is. Viszont van egy törzshelye ahol néha délután beugrik egy kávéra. Most már minden egyes nap odamegy, van hogy reggel is munka előtt. Nyár elején elkezdett ott dolgozni egy idősebb nő, 28 éves. Párom nagyon összehaverkodott vele, pedig neki is van barátja. Néha elmegyek én is a párommal és látom, hogy a párom évődik vele, piszkálja, a nő is visszaszól neki egy mondatba aztán lerázza. Nem tudom hogy viselkednek ha ketten vannak. Kezdtem féltékeny lenni és ezt megemlítettem a páromnak. Ő erre felkapta a vizet és mondta akkor most menjünk el oda és majd látom, hogy nincs köztük semmi. Elmentünk és ott előttem mondja a nőnek hogy szerintem ők kavarnak és nyugtasson már meg. A nő eléggé ledöbbent, annyit mondott hogy van barátja és esze ágában sincs megcsalni. Meg kérdezte, hogy mégis hogy gondoltam, talán ott a pulton kefél a párommal ha ő van műszakban? Kínos volt.

De azóta a párom ugyanúgy megy mindennap, ha felhívom délután munkából hazafelé hogy hol van, szinte mindig a kávézóban van. Ha ketten megyünk oda meg se vár, több lépéssel vagyok lemaradva és úgy sietek utána.

Nem vagyok olyan szép, mint ő. Kb ugyanolyan magasak vagyunk de én duci, barna hajjal szemmel. Nem sminkelem magam, ő igen. Vékonyabb nálam, vörös a haja ami szerintem kicsit közönséges. Néha észreveszem, hogy úgy néz mintha sajnálna. Ettől még rosszabb de más párom biztos nem lenne ezután, nem az a fajta nő vagyok akiért sorban állnának.

De szerintetek el akarja csábítania páromat?



2022. nov. 19. 13:05
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy 7es mondja. Ezeken nem szabad csak úgy túllépni. Normális ember nem égeti le így a párját, de amúgy senkit. Ott neki nem te voltál fontos hanem a másik nő.

Ne menj hozzá valakihez csak azért mert végre valaki eljegyzett. Ez az ember nem a megfelelő partner számodra, nem tisztel, átlép rajtad ha a másik nőről van szó.

Nem kell ahhoz fizikai megcsalás, hogy egy ilyen helyzet elfogadhatatlan legyen.

2022. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
88%

# Nehogy már a nő hibája legyen, hogy a párja más felé kacsingat.


Én is önbecsülési gondokkal küzdöttek, sőt ezek mellé még depresszióval is. Azt érdemeltem volna, hogy a párom menjen és keressen vidámabb nőt? Erősen kétlem.


Senki se tökéletes, lehet vannak neki problémái, de azt érdemelné hogy a párja megértse és együttes erővel megpróbálják helyre tenni.


Legalábbis ez az én véleményem.

2022. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
35%
Ja igen 12-es vagyok. #8 ez kimaradt
2022. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
94%
Felesleges aggódni, kib*aszni kell az ilyet, nem pedig féltékenykedni. Tiszteletlen veled és a nő előtt megalázott azzal, hogy beavatta a privát életetekbe, a nőnek nem kellett volna megtudnia, hogy féltékeny vagy, ez kettőtökre tartozik, egy barátnőre akivel megbeszéled, de nem a féltékenykedés okozójára.
2022. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez nagyon nagyon gáz lehetett. :/
2022. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
72%
Jajj ... minek vonulsz fel rendszeresen a hapsiddal ? En sem ertem , hogy oke , hogy a hapsid egy osztonleny , de neked is hulyenek kell lenned?! Ki az az a buta rongy tipusu no , aki egy vadidegent ,aki a munkajat vegzi , falhoz allit , hogy kefeli e a csavojat ?! Milyen alapon zaklatjatok ezt a not a hapsiddal , a maganeleti szraitokkal?! O ott dolgozik ! Nem kuldheti el a pcsaba az idiota , nyomoronc osztonleny hapsidat , mert kirugnak erte . Szedd mar ossze magad .
2022. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
80%
A pasid is nagyon gaz, meg te is. Osszeilletek.
2022. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
95%

"De szerintetek el akarja csábítania páromat? "


Nem a nő jár minden áldott nap oda. Nehogy már őt próbáld hibásnak beállítani.

Véleményem szerint, ha a párodnak adódna rá lehetősége, többet akarna tőle, csak a csaj nem megy bele.

2022. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
93%
A párod a hibás, nem a nő. Gondolom a nőci próbálja lerázni, de a kutya párod nyomul rá. Tudod megy a szagra. Hozzá ne menj! Jobbat érdemelsz!
2022. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
84%

En inkabb a helyedben azon gondolkoznek el, hogy valoban hozza akarok e menni egy olyan emberhez aki egy masik no elott ilyen szinten lejarat. Az, hogy neked megfordult a fejedben, hogy valami van koztuk, teljesen mindegy mi okbol erezted igy, csak kettotokre tartozott (volna).

Olvasni is rossz volt es felhaborito ahogy ezt a helyzetet a kedves parod kezelte. Egyebkent neki kellett volna megnyugtatnia, es nem egy szamodra idegen nonek…

Nem hinnem, hogy a no barmit is akarna a parodtol, aki pultoskent dolgozik mindenkivel jo fej es kedves hisz ez a munkaja. Hogy a parod miert csipkelodik a csajjal az mar mas kerdes, ezt neked kell tudni, hogy alapbol ilyen szemelyiseg aki mindenkivel kozvetlen, vagy csak ezzel a lannyal viselkedik maskent. Egyebkent a kerdesedbol tisztan latszik, hogy mennyire keves az onbecsulesed de en ugy gondolom, hogy igenis talalnal sokkal jobbat ennel az embernel. Olyat aki tisztel es megbecsul.

2022. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!