Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom chatelget a kolléganőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom chatelget a kolléganőjével, van okom félni?

Figyelt kérdés
Megláttam egy nőt valamelyik nap a telefonjában. Kinyomoztam, hogy ő is ugyanannál a cégnél dolgozik, mint a párom, majd vérszemet kaptam és beleolvastam a beszélgetésekbe. Igazából semmi extra nem volt benne, nem szexuális témákról beszélgettek, de nem is munkáról.. Párom írogat neki olyanokat, hogy de cuki meg de édes, de ő ilyen alapból, nekem is sokat mondja. Szerintetek ártalmatlan, vagy van okom félni? A nő nagyon fiatalnak tűnik, talán még a páromnál is fiatalabb, és nem csúnya sajnos.
2022. nov. 20. 21:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
14%

csetelgetnivalók:

munka

jobb munkák

lakóhely

külföld

hová érdemes költözni

mentek e valahová szilveszterkor

titeket is idegesít e az anyós

tesómnak kölcsön kell adnom

elkapták gyorshajtásért mit csináljak

könyvelés

politika

tudtok egy jó koncertet hétvégén?

Balatonnál mennyi a szállás most mennyiért mentek

nektek mekkora a komposztládátok

kipusztult a füvünk, tiszta sárga, nektek hogy hogy zöld

mi ez az új kiírás beteg vagy? tudok valamiben segíteni?

a páromnak hol vegyek fülbevalót?

Bevált az új telefon?

Ti is halljátok ezt a zenét az utcában? Mi ez utcabál?

Ti hogy bírjátok elaltatni a gyereket?

Ha Pesten jártok, hoznátok valamit az ikeából?

stb stb stb

2022. nov. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%

Igen, van okod félni. És igen, én is magamból indulok ki.

30/n

2022. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%

Házas férfiként én is csetelek kolléganőimmel, főleg munkáról vagy szakmáról, esetleg olyan dolgokat írunk le (pl interjúk, más pozik, fizuk) amit nem merünk céges rendszerbe beleírni.


A feleségem viszont tud róla minden alkalommal, transzparensen csinálom, mert tudom, hogy kellemetlen érzés lehet.

2022. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Oké, csak itt nem Ikeáról meg pelusról folyik a csevej...


Itt elhangzanak olyan mondatok, amik messze túlmutatnak egy sima kollégális viszonyon. Bőven elég nyolc óra abból, akitől semmit nem akarok, nem cukizom vagy édesezem le, nem célozgatok még poén szinten sem, hogy khmm, egész nap rád gondolok...


Szóval, szerintem bőven van okod félni, és ezt részben tapasztalat mondatja velem is.

2022. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!