Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hányadik "Nem!"-etek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hányadik "Nem!"-etek után kezdtek el gondolkodni majd félni?

Figyelt kérdés

Szóval amikor van párod, mondjuk pasi, és te nem akarod csinálni vele, és folyamatosan elküldöd, nemet mondasz neki.

Hányadik után kezdesz a fejedhez kapni, hogy "Ha üres a hűtő, elmegy vásárolni." ?


2022. jan. 30. 04:59
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Soha.
2022. jan. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka az elutasításnak? Ok nélkül semmi se történik.
2022. jan. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha. A lezárások óta lassan nincs életünk sem egymás nélkül. Együtt járunk edzeni, egy helyre járunk dolgozni, együtt élünk, együtt intézzük a bevásárlásokat, közös a baráti körünk. Itt az elmúlt 2 évben nem létezett az a fogalom, hogy eljárkálás. Ha ezidő alatt nem készült ki emiatt, akkor valószínűleg meg sem fordult a fejében, hogy hülyeségeket csináljon. Ha nem kapja meg, amit szeretne, megkérdezi, hogy lenne-e kedvem máshoz. Nekem meg ahhoz mindig van, mert boldoggá tenni akkor is szeretem, ha nekem nincs kedvem semmit csinálni. Ahogy enni is csinálok neki, akkor is, ha én nem vagyok éhes. És ugyanez fordítva is működik. Enni nem fogok miatta, mert rosszul lenni nem fogok azért, hogy ő jóllakjon, de nem is várja el. Ahogy azt sem, hogy szexeljek, ha nem akarok. Azt mondja, az erőszak és neki visszataszító tettetnem a halottat. 😂😌
2022. jan. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Te nem félsz?

Szerinted a nőd nem keresi máshol a kielégülést? Úgy könnyű nemet mondani, ha máshol ő már belakott fincsi bélszínnel, te meg egy csoffadt virslit tudsz kínálni.

2022. jan. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fél, csak örül, hogy békén hagyod már. Biztos jó oka van, hogy visszautasít.

Anno hónapokon keresztül kértem az exemet, hogy változzon, de nem vette komolyan. Majd mikor sorozatosan visszautasítottam, és végre feltűnt neki ez, akkor akart sorozatban féltékennyé tenni.

Ott màr mindegy volt, mert nem érdekelt. Lezártam. Kis időre rá ki is dobtam.

2022. jan. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Juj. Volt ilyen. Bárcsak inkább megcsalt volna. Helyette majdnem távoltartási lett a vége.😅
2022. jan. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hű, szomorú dolgot kell közöljek. D:

Ha sorozatosan elutasít a nő, ott már gond van, nem kíván. Ezt természetesen nem arra értem, amikor egyszer-kétszer nem akar szexelni, vagy alapból alacsonyabb a libidója, de mondjuk ő is akarja hetente egyszer.


Ha hónapok óta egyáltalán semmi nincs, akkor az elvesztésed sem fog neki annyira fájni, mert max. megszokásból van veled.

2022. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Nesze b+ itt egy huszas, menj el "bevásárolni"

( már egyszer volt ilyen hogy hozzádobtam egy kis pénzt hogy vegyen magának valakit, csak ne nekem kelljen csinálni 😂)

2022. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahol félni kell, az a kapcsolat egy kalap kakit nem ér.

Az se, ahol ennyire a szex körül forog minden. Ott nincs is más, ami összeköt?

Neked milyen érzés, hogy a nő nem kíván, nem akar szexelni, de félelemből rákényszeríti magát?

2022. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!