Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha féltékeny vagyok a párom volt feleségére? Mivel van egy közös gyerekük a párommal,

Figyelt kérdés
Már évek óta elvalt a párom mikor megismert, és tudom hogy engem szeret, de féltékeny vagyok hogy nekik van közös gyerekük nekünk még nincs, 1 éve vagyunk együtt, ezen hogy tegyem túl magam?

2022. nov. 22. 16:08
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Miért gyerekes?
2022. nov. 22. 16:34
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
11-es Mert versenyezni akarsz. A gyerek egy komoly döntés, ne azért akard, mert másnak már van.
2022. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel pedodíliáért, ha már ilyen 12 éves kislányokkal kezd mint te.
2022. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok
2022. nov. 22. 16:42
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

1 év után gyerek? Aztán ha osszekaptok az ex miatt akkor egyedül fogod nevelni vagy mi?

A kisgyerek egy egész életre szóló élmény és feladat, nem egy játékbaba, amit egyszer leraksz mert meguntad.

1 év után még vígan, boldogságban kellene usznod.

Ha téged szeret akkor mi a bajod? A gyerekük össze köti őket egy életre és azok után is úgy lesz ha szülsz neki...

Nem is értem a logikad. 🤷‍♀️

2022. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legértelmetlenebb dolog ezért féltékenynek lenned. Ha együtt maradtok, majd lesz nektek is, de ne akard csak emiatt elsietni.
2022. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
De nekünk még nincs közös, de a volt feleségével van..
2022. nov. 22. 16:51
 18/39 anonim ***** válasza:
83%
Uhh 😀ő egy ex!! Nem értelek. Nyilván azért ex, mert semmit nem jelent a párodnak. Akkor mire a féltékenység? Valaki azt írta, hogy náluk van is amire féltékeny legyen az új pár, ugyan mégis mire? Hiszen te magad írtad le, hogy exferj. Az azt jelenti, hogy valamiért elvaltatok. Akkor mire kéne féltékeny legyen?! Én nem vagyok sem ex, sem új pár, de nem értem egyes valaszadok gondolatmenetet 😀Nekem ha valaki ex lesz, azért lesz mert nem kell!!
2022. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
26%

#5

Soha nem akar majd gyereket!

Te gondolom a pénzére utazol! (Normális nő nem áll le gyerekes pasival, csak ha ilyen erdeke fűződik hozzá)

2022. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
80%

Ha lesz kozos is megmarad az exel kozos gyerek is, igazabol mar nem tudsz olyat adni amit az ex ne adott volna meg. Ha lenne gyereketek az is csak neked lenne “uj” dolog. O neki mar volt terhessegben resze, szuletett gyereke, pelenkazott, altatott es latott mar elso lepeseket stb.


Ezekre nem lennel kesobb feltekeny?

2022. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!