Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha féltékeny vagyok a párom volt feleségére? Mivel van egy közös gyerekük a párommal,

Figyelt kérdés
Már évek óta elvalt a párom mikor megismert, és tudom hogy engem szeret, de féltékeny vagyok hogy nekik van közös gyerekük nekünk még nincs, 1 éve vagyunk együtt, ezen hogy tegyem túl magam?

2022. nov. 22. 16:08
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
53%

De a te kerdesed pontosan az volt, hogy feltekeny vagy valakire mert az mar szult gyereket a parodnak, ez nem okoskodas de erre a kerdesre nem lehet jol valaszolni,mert az emberben jogosan jonnek fel az olyak kerdesek,ha mar most feltekeny vagy akkor mi lesz kesobb.


Masik resze pedig, te ismerkedtel ossze egy elvalt ferfivel, tudtad hogy az es te magad dontottel ugy hogy foglalkozni fogsz vele, vagy elso latasra szerelem volt?

Szerintem nem gondolkoztal el rajta,hogy mennyit birsz. En csak egyetlen evvel vagyok nalad idosebb, tehat igazabol semmivel es eszem agaban nem lenne fiatal nokent leallni egy elvalt apaval, mert tudom hogy az en reszemrol ez nem tudna mukodni, igy van sajat csaladom,amiben nem kell osztozkodnom semmin es senkin. Ettol fuggetlenul ha te ugy erzed megis birod akkor szedd ossze magad es alakits ki minel jobb kapcsolatot a gyerekkel es az anyukajaval, mert a jovoben fontos szerepe lesz annak a gyereknek a te gyermeked eleteben is. Bar eloszor azt tudakold meg hogy tervez-e a parod veled vagy csak elvezi a gondtalan eletet veled.

2022. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
22-es ha annyira nem jó az új párjával nyilván elhagyna, és úgy könyörögne neked. Sokat kepzelodsz 🤣
2022. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
22-es vagyok. Sajnos ő képtelen egyedül élni, fél a magánytól, ezért ha én visszafogadnám, otthagyná. Igazából, mint embert, szeretem őt, de semmi több, kapcsolatot nem akarnék tőle, és nem tudok semmit ígérni neki. Bárcsak képzelődnék, és látnám őt boldognak, de sajnos nem az. Lehet hihetetlen ez számodra, de azért még így van.
2022. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Ne haragudj 22-es de elarulnad azt, hogy ha a kedves exed csak azert van az uj parjaval mert nem tud egyedul lenni,akkor mitol masabb az ha vissza menne hozzad. Melletted is csak azert lenne,hogy ne kelljen egyedul lennie.


Felkellene ebredni, jo ket fele jatszani, a kapcsolata is kenyelmes, de te mar akkor keves voltal neki mikor uj parja lett, aki nyilvan nem az igazi neki ahogy te sem. Szoval majd ha talal egy olyan not aki irant erzesei is lesznek akkor teged ugy fog elfelejteni mintha soha nem is lettel volna.


Ezektol fuggetlenul nem latsz a kapcsolatukba, nem vagy ott de biztos olelkeznek, egyutt alszanak, esznek es egyutt vannak az agyban is, ezek akkor is bensoseges dolgok ha kozben teged is hasznalgat, nem vagy tobb mint egy potlek, egy opcio amig jon egy olyan no,aki nem csak egy opcio lesz.


Eleg gaz hogy ezt elviseled es meg buszke is vagy ra hogy mas szeretoje vagy, szomoru hogy nem kellesz senkinek elegge, kulonben ha lenne eleted akkor nem az exeddel talalkozgatnal meg mindig, vagy talan ez is pont azt mutatja hogy te ugyanolyan kapcsolatfuggo vagy, mivel normalis emberek egy szakitas utan elik a sajat eletuket amiben nem szerepelnek exek, nem meg talalkozgatni.

2022. nov. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy is hihetetlen, hogy valaki együtt van valakivel és megy az exehez panaszkodni... 😂 Talán vágyik vissza hozzád, mert nagyobb csicska lehettél mint a mostani.
2022. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Félreértés van, nem vagyok a szeretője, semmi nincs köztünk, én mást szeretek, csak azzal még nem élünk együtt. Találkozni meg azért kell vele, mert van egy közös gyerekünk. Ezen alkalmakat szokta kihasználni. Én próbálok neki tanácsot adni, hogy mitől lenne esetleg jobb a kapcsolatuk, min kellene javítani. Nem vagyok csicska, élem az életem, dolgozom, gyereket próbálok tisztességel, legjobb tudásom szerint nevelni, de attól, hogy két ember elvált, még lehetnek barátok és a gyerek miatt kell is a jó kapcsolat. Többet én nem képzelek bele, nem is szeretnék. Csak azt szerettem volna elmondani, hogy sajnos vannak olyan helyzetek is, hogy az ex vissza akar jönni, de nem hinném, hogy a kérdező esetében ilyen fennállna.
2022. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Utoldo van közös gyerek és mégis mással van. Ha annyira veled egy család akarna lenni, egyedül élne és hajtana mint az állat, hogy visszakapjon titeket.Ugy, hogy igenis kepzelodsz. Gondolom megcsalt és elhagyott, sejthető, hogy az új pár az akivel csal a voltál azért beszélsz igy😀Ismerős szitu.. Egyik barátnom ugyanezt csinálja, a volt férjével. Elhagyta őt egy sokkal fiatalabb noert, és állítja, hogy menne vissza hozzá..Nyilvan ha szertette volna nem megy el.Bocsanat en úgy látom nálad is és a barátnőmnel is, hogy ez egy kapaszkodó, a könnyebb feldolgozás érdekeben. Így nem fáj annyira, hogy azt hiszed, hogy megbanta😁😂
2022. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fáj, hogy elhagyott. Azért mentünk szét, mert én beleszerettem másba. Most együtt van egy lusta, életképtelen novel, csak hogy ne legyen egyedül. Próbál meggyőzni arról, hogy milyen jó lenne újra együtt. De nem hajlok rá. Az én szememben már nem ffi. Mikor megismertem O is szorgalmas volt, de mellettem elkenyelmesedett. Én jól kerestem, megvolt mindenünk. Azt hitte, az új nővel is ez lesz. De miután elvettem tőle a bankkártyákat,belátta, hogy az élet nem habos torta. Az én penzembol halmozta el a nőt mindennel.
2022. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Akkor inkább a pénzed miatt menne vissza... Ami undorító 🤢 🤢 🤢
2022. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!