Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha féltékeny vagyok a párom volt feleségére? Mivel van egy közös gyerekük a párommal,

Figyelt kérdés
Már évek óta elvalt a párom mikor megismert, és tudom hogy engem szeret, de féltékeny vagyok hogy nekik van közös gyerekük nekünk még nincs, 1 éve vagyunk együtt, ezen hogy tegyem túl magam?

2022. nov. 22. 16:08
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező ne vedd fel a rosszindulatot. Vannak itt exek, akiknek nyilván nem tetszene ha az ex férje új családot alapítana.Felnek, higy mindenképpen a 2 helyre szorulnak. Pont ők panaszkodnak mindig, hogy az új gyerek miatt háttérbe lesz az övék. Itt meg arról prédikál ak, hogy ők mindent megadtak🤣és te nem tudsz ujat.... Nagyon kellemetlen ahogy vergődik egy egy nő.
2022. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
70%
Azért van mire féltékenynek lennie, mert minden másnap itt sír nálam, hogy mennyire megbánta, hiányzik neki a családja és fogadjam vissza. Szinte már sajnálom a lanyt, hogy így át van verve, miközben neki fogalma sincs ezekről.
2022. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mire vagy féltékeny? Hogy egyedül maradt egy gyerekkel, es a volt férje talált egy majdnem lánya korú nőt?
2022. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Előttem vele egykorú nővel jött össze, előttem is voltak kapcsolatai mert évek óta elvalt utolsó
2022. nov. 22. 21:28
 25/39 anonim ***** válasza:

21-es, draga.


Tudod en a tenyeket irtam le, “felnott” nokent feltekeny egy gyerekre es a nore akinek mar van gyereke az o parjatol. Megid mi ujat tudna nyujtani neki a jovoben? Raadasul mit akar egy erett ferfi egy lelkileg teljesen bizonytalan lanytol? Mert gyereket azt biztos nem.


Amugy szerintem vannak nok akik kepesek akkor is segiteni szoros kapcsolatot kialakitani a gyerek es az apa kozott, akkor is ha kozottuk veget ertek a dolgok, innentol kezdve nincs az a kislany/no aki annyira elvonna a figyelmet hogy a sajat gyerekerol megfeledkezzen,ha megis akkor az a no es a leendo gyerek se szamitson tobbre.


Persze, ettol fuggetlenul te biztos utalsz masodik lenni, szerencsere en nem tudom milyen erzes es ha lezartam valamit, nincs az a penz hogy en egy “masodik” helyre kerulhessek, masok lesznek a prioritasok 😉

2022. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Amíg versengeni fogsz az exel addig elcseszed a saját életed. És bizony ebben az esetben versengsz vele. Azt hiszed a gyerek megoldás? Hiszen az ő esetükben sem volt az.
2022. nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
25-os nyilván ugyanannyit fog foglalkozni az apa a nagyobbik gyerekkel mint eddig, hiába lesz közös, a lathatások ugyanúgy lesznek mint most, örülj neki hogy te nem olyan férfibe szerettél bele aki már elvált, nem kell okoskodni, nem ez volt a kérdés
2022. nov. 23. 08:54
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
#27. Én elvált férfi párja vagyok 13 éve. Gyermeke van. Ezt tudtam, amikor megismerkedtünk. Örülök, ha nálunk van a gyereke. Ő is szeret itt. Lehet ezt a dolgot okosan és nem ellenségesen kezelni. Az anyukával is jó viszonyt ápolunk. Ha közös gyermeketek lenne, akkor csak előny származna abból, hogy a testvérek szeretik egymást és nem élethosszig tartó ellenségeskedésben élnének. Nem is értem, mi a valós probléma. Szereted a párodat, vagy sem? Ez a kérdés. Ha szereted, akkor áthidalható a helyzet. Ha nem, akkor csak a hisztizés fog menni. Előre borítékolható, hogy ne lesztek sokáig együtt. Olyan válaszút elé állítod a pasit, amit nem válhatsz el tőle.
2022. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Nincs válasz út, sose korlátoztam a lathatast nem is fogom, szeretem a gyereket is, csak az zavar hogy nekünk még nincs közös, de az exel van, majd lesz közös nekünk is
2022. nov. 23. 09:52
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
#29. Ott a pont. MAJD LESZ NEKTEK IS. Ne hasonlítsd a jelenlegi kapcsolatot az előző kapcsolatához! Ez nem verseny! Csak, azért, mert neki van az exétől gyereke még nem biztos, hogy az a kapcsolat jobb volt. Ha jobb lett volna nem téged választ. Felejtsed el gyorsan az exet, mert nem lesz jó vége.
2022. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!