Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik hosszú évek óta együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki : kérdése:

Akik hosszú évek óta együtt vannak a párjukkal, mi a titok?

Figyelt kérdés
Én pár éve vagyok együtt a párommal, és annyira érzem, hogy nem érdeklődik már irántam. Élünk egymás mellett, de se meglepni, se boldoggá tenni nem akar, a kapcsolatunk új szintre emelése természetesen a homályos "majd"-ba veszik, ami magyarul azt jelenti, soha és már a szex is rintka, mint a fehérholló. Már én sem kezdeményezek, annyi elutasítás után. Mit csinál a többi nő máshogy, hogy ez nem következik be? (nem híztam el, a személyiségem se nagyon változott a kapcsolat eleje óta, én mindig megleptem valami aprósággal, "olyan" ruhákkal...)

2022. nov. 22. 20:14
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nincs "titok". Teljesen lutri az ismerkedés elején, hogy ami először működőnek tűnik meg úgy látszik, hogy összeilletek, az tényleg tartós lesz-e. Hosszú távon tényleg az együttéléskor derül ki, hogy mennyire vagytok egymással kompatibilisek, de akkor legalább hamar. 9 éve vagyok a férjemmel, boldogok vagyunk és szerelmesek még mindig, de őszintén nem mondhatnám, hogy bármit tettem volna azért, hogy ez így alakuljon. Én csak magamat adtam mindig, őszintén kommunikáltam vele az érzéseim, vágyaim, akármit, és egyszerűen csak működik a kapcsolatunk és megy előre az életünk, ahogy azt mindketten szeretnénk.

Egyébként simán van olyan, hogy egy kapcsolatban ennyi van és kész. Vannak, akik 1-2-3-x évig tök jól megvannak, addig jól érzik magukat és boldogok, de ennyi, annál tartósabban már nem igazán tudnak együtt élni, és ezen akármilyen csipkebugyi sem tud változtatni, amivel szerintem nincs is baj, csak tudni kell felismerni és továbblépni, hogy megtaláld azt, akivel ennél tartósabban is összeilletek.

2022. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Én nem akarok femirinyálni, de most komolyan minden férfi ilyen? Mármint azért olvasgattam is erről, és nagyon az jött le, hogy a pasiknak sosem a nő lesz a világ közepe, nem is a család, csak ők maguk. És az enyémen is ezt látom. Az nem fontos, ami velem kapcsolatos. Kizárólag az extrém esetekben áll mellém, mikor pl. támogatni kell egy temetésen vagy ilyesmi. A hétköznapokban ő annyira boldog önmagával, ami engem érint azt ignorálja, ami neki fontos, mint a privát szakmai céljai, abba mindent belead bezzeg.

Nekem is vannak szakmai céljaim, én is nagyon sokat teszek értük, sőt az én munkám melóabb is, de mégis szívesen szakítottam rá időt mindig is, meg megleptem apróságokkal, ilyenek... Őneki ez ismeretlen fogalom. Szex is akkor, mikor ő akarja, úgy, ahogy ő akarja. Én többször mondtam, hogy nem jön be az 5 perc két póz felállás. Nem érdekli. Most ezért legyen akárhánypontos újabb pasim, ha az is ilyen?

2022. nov. 22. 20:34
 13/43 anonim ***** válasza:
61%
Azé titok me nem mongyák el néked! Kápis?
2022. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
32%
Egy ido utan mind ilyen. Ez van sajnos.
2022. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Tök jó...

Nem tudom hogy fogadjam ezt el. Szívem szerint összeszednék egy másikat legalább egy egyéjszakásra, hadd mondjam neki, hogy nesze te, mostmár ÉRDEKEL??????

De persze ez primitív megoldás. Szívok tovább csendben

2022. nov. 22. 20:39
 16/43 anonim ***** válasza:
30%
Amikor elolvasod itt az anonim vallomásokat, hogy a macskája halála jobban megrázza mint az anyjáé, akkor megérted a férfilelket.
2022. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Nem itt olvastam. Könyvben, ami a férfilélekkel foglalkozott.
2022. nov. 22. 20:45
 18/43 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, nem tudományos könyv volt, de mégis, az írója mindent összefoglalt, amit én éreztem...
2022. nov. 22. 20:46
 19/43 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem minden ffi ilyen, de tény hogy több kapcsolatban is voltam és most van először, hogy 2,5 év után is én vagyok a világ közepe. Ha bármit kiejtek a számon azonnal ugrik és csinálja, segit, stb. Nálunk nincsenek ilyen kis meglepik egyikünk se vágyik rá, de van minden másban maximalis odafigyelés. Ez nekünk többet ér.
2022. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem minden férfi nagának való, némi fokozatbeli különbségek vannak. Találd meg, aki neked a legkevésbé önző. De többnyire egyedül küzdesz a hétköznapokon gyerekkel, háztartással. Mikor összekerültünk terhek elosztása 50-50% volt. Most 15 év után 90-10%. De nem iszik, nem csal (vagy jól titkolja), nem tűnik el a pénz, nem korlátoz, szereti a családját. Ugyhogy szerintem jó férj. Ennél csak rosszabbat találnék.
2022. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!