Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétségbe vagyok esve! Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos nagyon megromlott a kapcsolat közöttünk , lakótársakká váltunk, se szex se egy jó szó, így élünk 3 éve. Úgy gondolom mindketten felelősek vagyunk a kapcsolatunk megromlásáért, de én ezt anno felismertem és akár külső segítséget is szerettem volna kérni, de ő ezt nem akarta. Az utóbbi időben ( kb 2 éve) nagyon csúnyán bánik velem, úgy értem nagyon csúnya dolgokat mondott nekem, az önbizalmamat teljesen elvesztettem. Úgy érzem megfulladok ebben a kapcsolatban. Elvesztettem a hitet és a bizalmat , hogy egy kapcsolat jó is lehet. Kb egy hete azt mondta nekem, hogy szeretne visszahódítani, és őszintén sajnálja, hogy nem úgy bánt velem ahogy kellett volna. Nem tudom mit tegyek. Van egy gyerekünk, ő miatta mindenképp szeretném rendbehozni a kapcsolatunkat, de úgy érzem a sok negatívum miatt nem lennék képes, mintha kialakult volna bennem egy blokk amit nem tudok feloldani vele kapcsolatban és most legalábbis most még biztos nem tudnám közel engedni magamhoz. Mit tanácsoltok?
2022. nov. 24. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Válj el.
2022. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Várd ki, hogy milyen hatással lesz rád amikor megpróbál újra kedves lenni. Hátha valami újra alakul benned is. ;)
2022. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem semmi értelme, ha valakivel 2 évig szenvedtel ezek után is fogsz.

Tudod a szavak elszállnak, neki bizonyítani kell és te arra nem varhatsz míg ő belőle kibujik ismét a kisördög vagy fejbekolintja véletlenül az angyalka, amikor gyereked van és ebben nő fel!

Úgy bizonyitson, hogy elkoltoztel és főleg olyan módon, hogy a gyermeket nem felejti el.

Neked csak azért mondta, mert tudja, hogy eleged van és jó neki téged cseszegetni.

Inkább légy egyedülálló anya, mint egy riherongy továbbra is, arról nem beszélve, hogy akkor felelőtlen és önző anya lennél.

A gyermeknek szeretetre és feszültség nélküli életre van szüksége és ha ezt nem fogta fel "már késő" fiókba raknam be.

Adtál már neki elég esélyt...

2022. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!