Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek az érzéseim ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek az érzéseim ellen?

Figyelt kérdés
A barátom bevallotta, hogy neki nem jó velem a szex, vagyis úgy nem ahogy csináljuk. Eddig ha erre rákérdeztem mindig az volt a válasz hogy jó. És mióta ezt elmondta egy világ omlott össze bennem, az önbizalmam nulla lett és még a szex sem megy, még gondolni sem birok rá.Mit tehetek ezellen?
2010. szept. 30. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg a jó oldalát nézni. beszélgess vele erőől, lgy nyitott és ha nincs ellenedre, próbáljatok néhány új dolgot azok közül, amikre kér. valószínűleg előtted is új távlatokat nyit majd. hacsak nem perverz kérései vannak ez esetben lépj le és keress olyan pasit, aki hozzás hasonlóan a "normál" szexet kedveli
2010. szept. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem feltétlen benned van a hiba, lehet hogy csak nem stimmeltek össze. de még ha benned is volna, akkor is fejleszthető a dolog.

ha elzárkózol a szextől, az a lehető legrosszabb megoldás. csináld máshogy, csináld mással, de csináld, különben még szép hogy nem fog menni.

végső esetben pszichológus.

2010. szept. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ezzel a részével is van probléma, de ezen még úgy érzem változtatni is lehet. De neki a védekezéssel is problémája van, zavarja a gumi, én meg nem akarok gyógyszert szedni
2010. szept. 30. 00:42
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz, csak az ő kedvéért ne szedj. ha szeret, megérti. én sem szedek, és még egy szerelmem sem hagyott emiatt
2010. szept. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hagyott el*
2010. szept. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez azért komoly...miért a pasinak kell a kedvében járni mindig mikor nekünk nőknek kell több oda figyelés,mert nem megy mindenkinek olyan könnyen??!! Na mind egy... az előttem szólóknak nagyon is igazuk van! Ha lehet beszéld meg vele,de ne engedd,hogy minden úgy legyen ahogy azt ő akarja!!Sok szerencsét!
2010. szept. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nézd, innen, a kispadról nagyon nehéz játszani, de a legjobb az lenne, ha szednéd a sátorfádat. Nem a szex miatt, hanem azért, mert nem volt Veled őszinte.
2010. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy ilyen elég ahhoz, hogy otthagyjam? Nem kellene előbb valamit tenni?
2010. szept. 30. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!