Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Segítségeteket, véleményeteket kérném.

Tegnap voltam a barátommal egy buliban, több osztálytársunk, ismerősünk ott volt. Több részletet elmesélek, hátha számít. Van egy "barátnőm", legyen a monogrammja K. K igazi pasifaló, a barátomra is rá akart mászni anno(január óta vagyunk együtt). Elhívott magához, beszélgettünk stb., majd mikor megérkeztünk a szórakozóhelyre, akkor beálltam a barátomhoz(legyen a monogrammja T), a sorba, hisz még nem voltam ilyen helyen ezelőtt, és inkább odaálltam hozzá.

Az elején örült nekem, csókolgatott stb, majd mikor felmentünk a VIPbe, ott már láttam rajta, hogy zavarja, hogy ott vagyok. Nem jöttek azok a barátnőm, akik ígérték, hogy ott lesznek, így kb. egyedül érkeztem(K más barátnőit kereste). Elkezdődött a buli, és pótkeréknek éreztem magam. T folyamatosan kérdezgette hol van már K, meg mikor jön stb... Így amíg nem jött, táncoltam egyedül. Próbáltam barátomhoz és a haverjaihoz csapódni(osztálytársaink),de akárhányszor odamentem úgy éreztem, hogy azt akarja, ne legyek ott. Velem csak lötyögött, a fiúkkal meg tombolt, élvezte az egészet. Ne értsetek félre, tudom, hogy kell a külön töltött idő, viszont előtte is a haverokkal volt kocsmázni, nem láttuk egymást napokig, és vártuk nagyon a bulit mindketten mondván, hogy egymással is leszünk. De alig keresett, mindig fancsali volt az arca, hamisan mosolygott, ismerem az igazi mosolyát, és tudom mi az erőltetett.

Na én találtam közben társaságot magamnak, és K hirtelen odajött, hogy látták a barátom...

Na ott minden megállt, azt hittem szívinfarktust kapok. Ugyanis mutattak egy videót(2mp volt, gyorsan vették), ahogy egy másik lánnyal táncol egész szorosan, a lány meg hajol bele a hajába.

Kifakadt belőlem a sírás.

Viszont akik megtudták/látták a videót, úgy kommunikálták le neki, hogy én azt hiszem megcsalt.

Elmondtam neki, hogy ez zavar, hogy velem nem táncolt így, nemhogy egy idegen lánnyal. Utána hazakísért.


Több kérdés felmerült bennem.

Ráírtam, igen, hosszan, hogy elmondjam ez bánt engem.

Ugyanis ha nem videózzák le, akkor elmondta volna? Vagy ha nem vagyok ott, akkor mi lett volna a következő???

Legközelebb már csók, megcsalás?


Mert lehet azt mondani, hogy túlgondolom, de nem vagyok egy zsarnok, nem zárom kalitkába, félreértés ne essék. Viszont engem csak át akart karolni egy ismeretlen, és egyből elhúzódtam, mondván, hogy van barátom, teljesen mindegy, hogy ott van e vagy sem. Mert próbált azzal magyarázkodni, hogy a lány ment oda. De ő meg táncolt vele! Lehetett volna annyit mondani, hogy ne haragudj, de van barátnőm.

Ugyanis minden pár szinte együtt táncolt, vitték egymást a társaságba, ölelkeztek, csókolóztak. Én idióta meg ott vártam, hátha jön. Hátha velem is fog úgy táncolni, mint a sok pár, hátha ő is akar engem annyira, mint én őt.

Nagyot csalódtam, szomorú vagyok, elárulva érzem magam, és itt úgy éreztem magam a haverjai előtt, mintha szégyellne. Vagyis nem engem, hanem azt, hogy nem szingli, és húzza őt is a szíve csajozni úgy, mint a haverjai.


Én mindent megadok neki, van szex is(nem gyakran, iskola miatt, de a vágy kölcsönös), szép vagyok, okos, értelmes, támogató, elfogadó.

De ez nagyon összetört, és akárhányszor lehunyom a szemem, őt és azt a lányt látom. Ahogy úgy táncoltatja, ahogy engem kellett volna. Hogy más lány volt a karjai között.


Írtam neki, még 11 óra körül, hosszabban leírtam, hogy ez nekem nagyon fáj. De csak megnézte, semmi reakció, egy üzenet, semmi.


Mit tegyek?



2022. nov. 27. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele, hiszen inkább más csajjal enyelget és nem is érdekli az érzéseid.


Hidd el, kár vele folytatni. Én a helyedben még csak ki se akadtam volna mint a bulin, mint online(SMS-ben), mert totál érdektelen a csávó.

De még nincs minden veszve, még lehet, megorizheted az emberi méltóságod, ha kidobod!

Ne írj neki semmit többet, ha esetleg jön hozzád vagy valami, akkor mondd, hogy elég volt belőle, kívánj neki sok sikert más csajokkal kapcsolatban és menjen amerre akar, légy hűvös, hideg és higgadt, ne sírj, vagy kiabálj (hiába esne jól), mert nem érdemli meg!

2022. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem számítasz neki annyira, mint ahogy ő neked, sajnos. Ha nem így lenne, legalább az üzenetedre reagált volna. Meg ez az egész viselkedés is úgy jön le igazából, amit a bulin csinált. Nem tetszett neki, hogy ottvagy. Még ha a csajjal nem is volt semmi.
2022. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem kellesz neki elégge de talonban tart. Addig csinalja ezt veled mig hagyod. Dobd ki.
2022. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás a legjobb megoldás
2022. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Te jó ég kérdező, hol van neked a tartásod, az önbecsülésed?! Hm?! Egy ilyen tróger mellett mit keresel, aki rád sem bagózik és megaláz mások előtt?

Én biztosan nem írogatnék neki, hanem kerek perc kihajítanám! Ne rabolja a drága idődet és a lehetőséget, hogy olyan férfi udvaroljon, aki szeret és akinek fontos vagy. Ennél a pasasnál egyik sem játszik. A buli közben otthagytam volna az egészet!

2022. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Rendben, holnap megmondom neki, hogy itt a vége, akárhogy is fáj.

Ordítani, sírni szeretnék legszívesebben, hogy tudja, érezze mennyire fáj az egész, amit tett. Írásban is közöltem, de nem reagált azóta sem. Szóval szerintem a válasz kézenfekvő.


Meghallgatom majd amit mond, de utána kiadom az útját.


Tudjátok az van bennem, hogy vajon neki fáj-e esetleg amit tett, vagy rosszul érzi e magát. Bánja e, tudja kit és mit veszített. Vajon rájön e majd.

Az is fáj, hogy én mindent megtettem, mindememet odaadtam neki, viszont a legjobban az fáj, hogy még mindig őt szeretem.

2022. nov. 27. 16:50
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes lány vagy hogy az eszedte hallgatsz mert hiába az érzelem ha nem kölcsönös.

Még válaszra sem méltatott, nem szeret, nem számít mit érzel, az sem hogy mi mindent adtál neki

2022. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egyáltalán nem szerelmes beléd, úgyhogy dobd ki, hidd el jobb inkább egyedül, mint olyan pasival, akit nem érdekelsz és képes megcsalni a szemed látára!
2022. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jaj kislany..hány ilyen lesz még az eletbe. Sot sokan 20 ev ket gyerek utan valnak..na az is egy pokol. Ez a szakitas jo alkalom arra hogy edzed a lelked, megoldasi stategianat dolgozz ki mi segit jobban lenni, tapasztalatot gyujtsel a pasikrol hogy az ilyet legkozelebb felismerd. Hogy ufy gondolj vissza erre a kovetkezo pasiddal valo szakitaskor, hogy lam, az elozovel is fajt, de tuljutottam rajra, ezen is tul fogok. Ha meg mar can ilyen elmenyed korabbrol, pasi akit el kellett engedned, akkor meg errre gondolj. Azon is tullettel, ezen js tul fogsz es szeretni fogsz mast.
2022. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező a pasid lesz@r téged, szakíts vele. Fájt ezt végig olvasnom. 31/N
2022. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!