Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a féltékenységem? A páromnak van egy gyereke és már elvált, évek óta mikor megismertem,

Figyelt kérdés
De féltékeny vagyok hogy előttem annyira szeretett egy másik nőt hogy felesegül vette és gyereket vállalt vele, minden rendben a kapcsolatunkkal, de ez a tény nagyon zavar engem, és mindig a fejéhez vágnám, de ilyenkor veszek egy nagy levegőt, tudom hogy a múlt, és őt én így választottam, de nagyon zavar mikor megy a gyerekéért a volt feleségéhez, másodiknak érzem magam, és én ezzel a feltékenységgel nem tudok mit kezdeni, harag van bennem,

2022. nov. 28. 13:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#20: ez az álomférfi neked udvarol és nem egy elvált gyerekes nőnek.

A férfiak a saját jól felfogott érdeküket tartják szem előtt. Sajnos a nők csak nagyon ritkán.

2022. nov. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok elvált, és nem nyomom a kérdezőre a felelősséget! Azt közöltem, hogy az adott helyzet hogy működőképes. Ha valaki atléta akar lenni 170 centi testmagasság (legalább) kell hozzá! És nem tudok mást mondani, mert feltétel.


Én patchwork családba nőttem fel, úgy hogy a szüleimnek elég gáz az érzelmi intelligenciájuk. Amikor nem voltak képbe a "mostoháim" sokkal rosszabb volt a helyzet. De ők még a párjaik hülységét is tudták kezelni, így lettek a szüleim "megzabolázva".


Pl. a mostoha anyámra most felnőttként is jobban számíthatok, mint a tulajdon anyámra.

2022. nov. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!